Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hmm tak já dnes první live obchod. Po třech dnech co u toho sedím skoro celý den, tak jsem si prostě musel kliknout :(.
Klasická chyba začátečníka a 60$ je fuč.
Své siglály ke vstupu vidím až po několika minutách, kdy mi ujedou. Při paper se mi to nestávalo.

Má někdo nějakou radu :)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh: jestli nebudes mit podobny problem jako ja. Jedu live uz treti tyden, sedim u toho skoro kazdy den nekolik hodin a za tu dobu jsem udelal pouze 6 obchodu, coz je oproti OP strasne malo. Nastesti sem na nule, tedy bez odecteni komisi. Ale mam velmi velkej problem vstoupit do pozice a pripadne v ni pak setrvat dostatecne dlouho. Treba vcera pri tom velkem downtrendu na indexech sem se neodhodlal vstoupit do shortu i pres to, ze sem podle OP k tomu mel nekolik prilezitosti a vetsinou je na grafu v ten moment i videl. Ale porad sem mel pocit, ze trend musi byt uz vycerpan. No nebyl. Psychika dela divy. Takze rada zni, zapracovat na ni, coz plati i pro me :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokial isiel paper, pojde aj toto. Klidek, netlac na pilu, uvolni sa a pojde to ;)

ja som sa napr. uz viackrat vracal z live na paper, pretoze pri live zistis veci co paper neprezradi, napr. co urobi seria strat s tvojou hlavou. Technika, kapital, psychika, to vsetko musi do seba zapadnut, a niekedy to moze chvilu trvat ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja vcera take nevyuzity potencial. Pred rozbehnutim trendu jsem nechtel vstupovat ve stredu toho dvoudenniho trading range a kdyz se to utrhlo, tak pro me nenastala dostatecne velka smysluplna korekce pro vstup. Nerad vstupuju v takto silnem trendu. Tyto vstupy maji pro me vzhledem k tem ostatnim vetsi %loss, a tak se dost casto drzim v podobnych dnech mimo.
Diverjh, pokud mas system alespon trochu diskrecni, tak se ti podobnych kiksu stane jeste dost.. Chce to hlavne udrzet cistou hlavu v pristim obchode. V opacnem pripade radsi ten den uz neobchodovat..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak sa nam to pekne obratilo na juh. Ja zatial bez obchodu, spekuloval som ze naskocim do long trendu ale obratilo sa to a stale bez prilezitosti na vstup. takze trpezlivo cakam na svoju chvilu.
Zaujimalo by ma ale podla vasich spekulacii co sposobilo ze sa takto pekne rozbehnuta long cena obratila na short.
Zacina mi to pripadat ako chop ale sirsieho rozsahu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36, gogo, tak to jsem rad, ze jsme si tu cenu navzajem popohnali.. Ale moc lidi kolem tehle urovne zrejme nenaskakovalo. Nemel jsem na tom pomerne jasnem 123 slip ani na jednom kontraktu.. :)

JiM36, pekny short, koukal jsem na nej taky, ale nebylo to pro me uplne ok.. Ale pekny obchod! Ja po tom uvodnim longu uz bez vstupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FESX Dneska nabídnul FESX 2 pěkné příležitosti do SHORTu, obě navíc podpořeny intermarket divergencí (pro ty kdo je sledují). Jsou to opravdu pěkné obchody, častokrát to takhle hezké nebývá. ES ESko bylo včera na after party (konsolidace) :-) Premarket dnes otestoval 72.75, pokud oblast 73 vydrží i přes RTH, očekávám retest 1363, pak 1355 a potom uzavření GAPu 1348.x (targety na stranu SHORT) Dneska máme ve 14:30 obchodní bilanci US a pár dalších reportů, které by mohly být katalyzátorem pro další pohyb, pak uvidíme co dál.

19262

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...