Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy OnLine v IB platformě


Jakub

Doporučené příspěvky

Technický dotaz:
Chtěl bych se zeptat těch z vás, kteří obchodují přes IB a používají ticková data. Jak to děláte, když vám IB neposkytuje historická ticková data? Kupujete si data ještě od jiného providera nebo si vystačíte pouze s daty, která si sami nahráváte od IB? Používám Range Bary a trochu mě rozladilo, že když budu potřebovat backtestovat nebo kouknout na pre-market, tak mám s daty od IB smůlu (co se tickových týče)..
Díky za vaše případné postřehy..
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 106
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To lordberry

Ahoj lordberry řešil jsem stejný problém jako ty, taky obchoduji na RB a taky potřebuji data z premarketu kvůli správnému a přesnému vykreslení mých indikátorů a tento problém u IB bohužel rozumnou a hlavně pohodlnou cestou nevyřešíš IB ti prostě do historie nezobrazí ani tick tickových dat (td) Jediný způsob jak mít data i z premarketu je mít zapnutej comp celý den + TWS a data stahovat a to je podle mě dost crazy.
Po založení účtu u IB to pro mě byl fakt šok a překážka s kterou jsem vůbec nepočítal.

Řešení : Já to udělal tak, že jsem si pročetl celé vlákno o Mirusfutures+zenfire a chystám se založit si nový(další) účet u Mirusu. Budu mít ticková data rok do historie i s premarketem k tomu ninju a dál není co řešit.
Komise u tohoto brokera normálka a margins úúúplně super oproti IB,koukni sám.

Doufam že jsem ti trochu pomohl.
Happy :)

„Musíte to opravdu chtít. Musíte z celého srdce chtít být velmi bohatí, abyste to dokázali.“

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

To All: Čerstvě mám spuštěn Live účet u IB a ostro verzi NJ. Je to stále opravdu tak, že NJ mi zobrazí data až od momentu zalogování ( viz screen ). Je to divné, protože když nastavím graf s jakýmkoliv minutovým Time frame, tak mám vykreslený i do minulosti, když dám Range bar nebo Volume, tak jen od zalogování.

11936

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

to avocado:

Díky za odpověď. Souhlasím s Tebou a mám v plánu si platformu nastavit ku obrazu svému - jen co najdu trochu času, ačkoli Volume už jsem si tam hodil:). Bohužel mám ale problém, že tato funkce je neaktivní. Jak tlačítko v toolbaru, tak i volba v kontextovém menu po right-clicku je zašedlá tzn. že se nedá použít. V mém print screenu je to vidět.
Rád bych tuto funkci zaktivoval a používal, ale bohužel nevím jak...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to JamesT

to nevim, nejednodussi bude podle me odinstalovat, prejet PC CCleanerem nebo Glary a nainstalovat posledni verzi TWS. Pokud uz mas ulozeno nejake vlastni nastaveni grafu, obrazovky v TWS tak to klidne z adr JTS zkopiruj jinam a po instalaci to vrat zpatky : adresar C/JTS/dgn neco takovyho, (nejsem na svym pc). Nastaveni se ti normalne nacte jako pred odinstal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to avocado

Tak jsem TWSko přeinstaloval, ale protože jsem nakopíroval zpět nastavení, volume bylo pořád nedostupné, ale alespoň jsem získal "regulérní" verzi TWS, protože ta, kterou jsem měl původně se nespouštěla .exe souborem, ale souborem tws.jlnp (ikona nebyla panáček se zvednutou rukou - IB logo, ale logo Javy - šálek s kafem, či s čím to je). Ale jinak fungovala uplně stejně. Tak jsem to nainstaloval znovu, na čisto a Volume bylo opět na světě.


to t.o.m.

I v okně chart parameters nebylo možné tu volbu Volume zaškrtnout. Ale v tomto okně byl onen kámen úrazu, jak jsem později zjistil a tím je: Bar type. Stačí jej změnit a rázem je po Volume v grafech.


Pánové, děkuji za pomoc a přeji good trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...