Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NT7


Petertrader

Doporučené příspěvky

V strome prispevkov som nenasiel temu zaoberajucu sa iba NT 7.
Osobne som sa docital v Manuali o takzvanm OI a Volume a nedokazem v NT7 takyto spojeny indikator najst.
Ani a fore som sa nedopatral k nazvu OIV idikatoru v Ninjovi.

Musim si ho vyskladat z 2 rozlicnych indikatorov? a akych - /volume je tam viac/? alebo je tam pod inym oznacenim?

Diky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím všetkých,

rád by som sa opýtal skúsených obchodníkov, resp. zdatných užívateľov PC, či mi vedia poradiť s programom NT7 (64 bit verzia), bežiacom na Windows 7. Pri spúšťaní programu, načítaní dát, zmene indikátora, ....., proste pri akomkoľvek zásahu v programe, program pracuje neuveriteľne dlho. Pri reloade dát to trvá skoro hodinu. V PC nemám takmer nič nainštalované, celý som ho reinštaloval cca pred 4 mesiacmi. V NT som dával opraviť databázy, mám všetky platné aktualizácie.

Ďakujem za radu a prajem veľa úspechov v roku 2012.

Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 6 months later...

Zdravim,
mate niekto skusenosti s tzv platenymi indikatormi do NT?
Podla toho ako to vyzera sa tam zda ze tam ide aj o priami nejaky zasah do programovacieho kodu NT (a ze sa asi nejedna len o indikator), pretoze v chart traderu v tej liste na pravo cez ktoru zadavaju sa prikazi su rozne zmeny, bud uplne alebo len take ciastocne.
Hovorim o indikatoroch tzv trade managmenty a position sizing ktore pomahaju bez prepocitavania urcit pocet kontraktov podla zvolenych parametrov.
Nasiel som 2 taketo indikatory a to

www.indicatorwarehouse.com/trading-indicators/trading-system-add-ons/?product=risk-manager
Tento mi pride taky velmi jednoduchy a intuitivny (to co mam rad odjakziva od kedy sa venujem tradingu)

positionsizer.com/products
(video www.youtube.com/watch?v=bSykQjP-5DI)
Tento mi pride ako doslova nahrada za hlavnu prikazovu listu chart trader, (totalne ju zmenil) - ale pride mi taky prekomplikovany a zlozity. Mozno ked sa s tym lepsie clovek nauci robit tak to vyuzije, ale zatial najviac inkinujem k tomu prvemu lebo je jednoduchy a paci sa mi praca s nim (aspon na tom videu)

Skoda ze ani jedna firma neponuka demo, teda aspon som ho nikde nenasiel.

Otazka znie mate niekto s takymi doplnkami skusenosti? Predsa len sa asi nejedna len o akysi indikator ale o nieco zlozitejsie.

Dakujem za kazdy nazor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
×
×
  • Vytvořit...