Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Prosím nevíte tady někdo o tom kde bych mohl sehnat footprinty pro ninju. Děkuji mockrát

„Asi nikdy nemůžete vědět, jaký bude výsledek z vašich činů,
ale když nic neuděláte, nedostanete žádný výsledek.“

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, máte někdo podobný problém jako já? Chybí mi na všech E-mini i ropě historie pátečních hlavních obchodních hodin... Klasické repair database nepomáhá. Už jsem psal na support a že prý se na to podívají a dají vědět. Odpověď byla ale taková, že z ní v podstatě nebylo poznat, kde tedy vznikl problém. Jestli u mě nebo u nich...

EDIT: Takže je to opět problém u nich.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mám stejný problém a podle diskuze na NT nás je hodně. Co je ale nejzvláštnější, že range bary mi páteční seanci načtou ale časový ne. Tomu nerozumím :S

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Našel jsem řešení. Evidentně je chyba jenom v databázi minutových grafů. Zkuste si přepočítat váš obvyklý graf na sekundový. Vše pak funguje! Už jsem začínal sledovat záložní řešení, ale pak se to povedlo takto. Tak ať se dneska daří!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.