Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Indikátory a obchodní systémy

Doporučené příspěvky

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Premnath iný príklad
> Môj obľúbený indikátor "float pivot adxma" , už
> som ho tu dával viac krát
> Ak je červený, ideme dolu na cable teraz vidieť že
> sa snaží otočiť nahor

Mam dotaz, jake pouzivas nastaveni na tom obrazku toho "float pivot adxma" pro cable?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to stanley

na nějakem foru jsem ji našel akorat ta equity co byla tam se v žadnem připadě neshodovala s mym backtestem tak jsem to nechal byt

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Stanley Napsal:
> markon:
>
> Nevíš na jakém principu pracuje? Já osobně
> automatickým backtestům moc nevěřím. Ruční jsou
> spolehlivější.

Ta strategie snad koukám nakupuje když je indikátor DeMarker>0.5 a prodává když je menší, nic zázračnýho :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Wow a co takhle zkusit něco triviálního jako je 50% korekce fibonacci s doji na 50% retracementu? Target je jasnej SL je jasnej.... co všichni hledáte? ;)

Jeden příklad triviality- funknkční triviality za všechny. Zapomeňte na indikátory ty jsou skoro k ničemu :) SKORO podotýkám

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
DKoudela
Pozdáva sa mi systém Bubble, ktorý je úplne bez indikátorov. Ale ja tie SR proste nevidím. Keby tak niekto vymyslel indikátor, ktorý by ich našiel namiesto mňa........ :) :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Premnath

Vsechno trva horzne dlouho. Ja jedu ted S/R, strikni MM 1% na obchod, pevne SL atd. Piluji sve oko na grafy uz tri roky a stale to neni ono. S poslednim vysledkem jsem ale docela spokojen, udelal jsem 5% za dve mesice. Pozoruji 4h grafy.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
premnath Napsal:
> DKoudela
> Pozdáva sa mi systém Bubble, ktorý je úplne bez
> indikátorov. Ale ja tie SR proste nevidím. Keby
> tak niekto vymyslel indikátor, ktorý by ich našiel
> namiesto mňa........
>
> Ď.

Ked nevidis S/R asi si dobre nestudoval Bubbleho system... nie je to nic zlozite, len si treba pozriet a pochopit prilozene grafy, tuto techniku som si osvojil a zatial mi to vykazuje velmi dobre vysledky, ovela lepsie ako akykolvek indikator

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
glader
Predstava pilovania oka tri roky bez istoty či sa to dá vypilovať je dosť deprimujúca. Keby tak niekto vymyslel ten indikátor. :) Vstupuješ na druhý test RoleReversal, alebo sa dá vstupovať aj inak? SL by bolo asi lepšie posúvať pod nejaké SR ako Bubble. Ideálne by bolo vstúpiť s istotou cca 10 pips presne na RR.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
premnath
To vis, ze zacatku jsem si myslel ze pujde vsechno samo, objevim nejaky magnificentni indikator nebo EA co proste bude davat 100% rocne a vse bude za 5 let ruzove. Ale FX me naucil :). Zakladem neuspechu je obchodnik sam. Co se tyce Bubble, osobne vstupuji na bodech obratu. Na 4h grafech je to obvykle silny Support nebo naopak, kde se da udelat 200pips. Piluji role reversal ale nejde mi to tak snadno. Zakladem je SL :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
glader
Ilúzie som stratil už dávno, len by som chcel to pilovanie zefektívniť. A ako vstupuješ na bodoch obratu ak nie na druhý test po RR?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.