Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Indikátory a obchodní systémy

Doporučené příspěvky

To Sid.
Už jsem se zařekl, že nebudu laborovat s indikátory (vyzkoušel jsem snad všechny :-) a zůstanu u svých oblíbených 3xMA + RSI.
Když si ale něco nového (tady) přečtu, stejně to jdu vyzkoušet. KAMA to tu mám, ale HSMA nemůžu najít. Je to ve VT v instalaci, nobo se to stahuje. Pokud to tam není, můžeš to sem dát ? Nebo se to jmenuje jinak ?
Díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě jeden poznatek.
Teď koukám zpětně na tu KAMA a zjišťuji, že se její protnutí takřka skoro stejně kryje s protnutím RSI na 50 (pro mě velmi oblíbený signál). Existuje někde "nějaká tabulka" korelací mezi indikátory ? Programátoři se asi podívají do zdrojáku a je jim jasno, v tom já kovaný nejsem, tak se ptám.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To All: Při hledání optimálního vstupního indikátoru jsem narazil na zajímavé stránky o TA > www.actionforex.com/articles_library/technical_analysis_articles/

obzváště mě pak zaujal článek: Moving Average Crossovers May Not Be The Best Entry Signals

Pěkné prožití váčnočních svátků a v novém roce úspěšný obchody přeje DavidF

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To All: Objevil jsem na fóru VT velmi zajímavý Stochastic oscilátor. Umožnuje sledovat vývoj na trhu v různých časvých rámcích od 1min grafu po 4h graf a to v jednom indikátoru. Určitě by kod šel využít i pro jiné indikátory např MA pro určení terndů. DavidF

676

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To xJohn,

aku ma priponu na mieste odkial si ho stahoval? Ak ma priponu zip alebo rar a heslo od Teba ziada pri rozbalovani, tak ho skus opet stiahnut s priponou vttrs alebo vtscr podla toho ci ide o AOS alebo indikator.
Dute.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
TO xJohn,

urob to takto. Klikni na ten subor,vyber volbu save(ulozit).Otvori sa Ti okno save as(ulozit ako). V tomto okne si v poslednom riadku zmen volbu "save as type" z Winrar Zip Archives na All Files. O riadok vyssie zmen nazov suboru z AveragedStohs na AveragedStohs.vtscr a daj save(ulozit). Teraz ho mas ulozeny v PC a uz ho staci iba naimportovat vo VT.
Dute.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To All: mám na vás prosbu, začínám s tvorbou vlastního AOS (souboru podmínek) pro obchodávání (demo) a potřeboval bych systém prověřit, protože se mi zdá že ukazuje podezřele "dobré" výsledky. Děkuji DavidF

684

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to timd: zkoušel jsem tvůj AOS, a jestli jsou ty cedulky exity, tak si myslim, že vystupuješ z pozice příliš brzy.
Aspoň teda na 30min grafech. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to xJohn: a byl jsi v "zisku" na grafu? mám nastavetý pevný profit target a stop loss. Osobně to zkouším na 30 a 15 min grafech. Dík za test DavidF

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to timd: v zisku jsem byl, ale záleží to na profit targetu.
Podle toho AOS bys měl brát 20 pips a dalo se brát klidně 50.
Až to vyladíš dáš to sem zase na stažení??? :) Je to dobrej systém (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to TIMD:

Ted jsem spustil tvuj AOS na USD/CHF...prosím, spust si ho ve VT, pridej k nemu tvuj AOS a mrkni na to. Nevim presne jake pouzivas SL
asi tento

Limit:= 0.0050;
Stop:= 0.0015;

to je aspon v tvem AOS, ale na tomto paru ti Tvuj AOS nezapracoval dobre...nekde je chyba...byl tam jasnej propad proti tve pozici - bylo to dnes 28/12/05 kolem 1 - 3 hod (VT cas).

Mrkni prosim na to, v kazdem pripade se mi nezda s temito zadanymi hodnotami Profit Display prilozeny v tvem systemu...mas odecteny SPREADy a pod?? Proste jen se mi to nezda...

Budu testovat dal, diky za odpoved a vysvetleni...

GLADER

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.