Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

luin:

mazat soubor _Workspaces.xml nemá samo o sobě moc smysl. Tento soubor se vytváří zcela automaticky jakmile otevřete jakýkoli workspace (nový nebo uložený). Tzn. pokud ho smažete, otevřete NT a vytvoříte nebo otevřete nějaký workspace, tak se tam položka _Workspace.xml objeví znovu. Je to normální a správný průběh. Tento soubor mažeme, abychom mohli otevřít NT bez jakýchkoli otevřených workspaců, a to většinou proto, že některý z nich má problém, který způsobuje padání NT. Bez jeho vymazání by jsme nemohli NT spustit. Poté co ho vymažeme je ale třeba odstranit příčinu, tj. opravit, nejčastěji úplně znovu vytvořit, problematický workspace. Nejlépe tak, jak už tady bylo napsáno, pomocí jednotlivých Templates.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Ahoj tradeři.
Dodrý den všem.

Nevíte prosím někdo, zda se dá v NT8 přenastavit aby se při přidání dalšího kontraktu do již rozběhlé pozice oba kontrakty neprůměrovali, ale aby se prostě jednoduše přidal další?
Pokud se to nějakým způsobem dalo v NT7 možná to bude analogicky, takže pokud to někdo umí v NT7, prosím napište to také a já to prubnu v NT8.

Hodně štěstí všem
Mějte se fajn
Tomas100

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši,

v NT7 se to dělá takto: otevřu Chart trader a vyberu Chart trader properties.... Zde pak pod "General" v "ATM Strategy selection mode" vyberu: KeepSelectedAtmStrategyTemplateOnOrderSubmission.
Kdyžtak napište, jestli se to v NT8 dělá stejně nebo ne, až budu přecházet na NT8 bude se to hodit... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Emun
Ještě jednou díky za radu, vyzkoušel jsem to v NT8 a ta volba je tam také, ale někde mám asi chybičku. Zkoušel jsem to na replay a bohužel mi to i s touto volbou "smrsklo" další nákup nebo prodej k tomu předchozímu, jen SL se vždy objevil další na novém místě, ale obchodní pozice se průměrují dále. Možná to v NT8 funguje jinak, čož je nepravděpodobné nebo tam mám ještě něco blbě nastaveno.

Měj se fajn a mnoho úspěchů
Tomas100

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodujete niekto na Linuxe alebo Macu?
V poslednom case som sa hodne docital ze celkovo nepouzivat win je hodne bezpecne.
tak rozmyslam prrejst na linux alebo mac (kupit macpro)
Neviem este co je lepsie, kedze priamu skusenst s tym nemam, ale cital som tiez ze neni mozne spustit exe subory.
Vraj na to existuje nejaky program, tusim prre linux sa vola Wine. ale realne som to neskusal.
Mate s tym niekto skusenosti? so spustanim ninji allebo ineho softu k obchodovaniu cez mac alebo linux?
a hlavne realne to funguje?

Dik za kazdu radu a postreh k teme

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tomáši,

jo mně to funguje stejně... Zvláštní - já měl za to, že to zobrazuje jednotlivé vstupy zvlášť (většinou vstupuju jenom jednou, takže jsem to už dlouho neprověřoval). No aspoň to zobrazuje zvlášť SL a PT. Teď už na to nemám čas, ale zítra na to mrknu, jestli nezjistím víc.

Zatím,
e.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Chtěl bych požádat zda by mi někdo neporadil s nastavením sell stop a buy stop příkazu.
Když ho zadám a ukončím připojení a vypnu počítač, tak se mi na po protnutí dané cenové hladiny příkaz spustí, ale nenastaví se žádný SL. Poradíte mi někdo jak to udělat aby se spustil i SL nastavený v chart traderu?

Díky
Všem hezký den
Tomas100

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tomas 100

Tak trochu budu hádat ale třeba pomůže :)
Už je to dávno a moc si to nepamatuji ale taky se mi SL nenastavoval. Pomohlo až přenastavení ATM strategy. Teda jestli ATM používáš .
Taky se podívej do Chart trade properties...úplně dole je kolonka na stop market a stop loss orders. Tak to taky třeba přenastav a uvidíš.

Jinak nevím. Měj se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

rád bych si zbacktestoval od EOD data na ETFs (nyní jsou v NT k dispozici od Kineticku). Některé tituly jsou k dispozici 10 let zpátky, některé ač jsou v seznamu instrument managera tak se data nenačítají (USOIL) nebo tam nejsou vůbec.

Můj dotaz zní - jak si nahrát do NT tituly, které tam nejsou (například exportem z cvs formátu, které si např. stáhnu z Yahoo???)

A pokud to jde, tak na Yahoo je jenom roční daily data. Máte zkušenost nebo tip, kde by se dala sehnat historická data na různé ETFs tituly, které by poté šli nahrát do NT?

Děkuji předem za jakékoliv info,

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ještě jednou,

možná bych zjednodušil svůj dotaz. Jakým způsobem a v jakém formátu (CVS, EXEL) importovat data do NT pokud nejsou v historical managerovi? Než zakoupím placená historical data, abych věděl jestli to jde a pokud ano tak ideálně v jakém formátu.

Děkuji

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...