Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

to robsol z 27.4.2014

Já používám tuto metodu: mám příkaz LIM nebo STOP umístěný mimo aktuální oblast obchodování. Když nastane situace vhodná ke vstupu, tak myší rychle přesunu příkaz na příslušné místo v grafu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
prosim o radu. Ve spodni casti grafu (panelu) pro indikatory zakreslim na krivce indikatoru caru (line). Po zavreni tohoto gragu a znovuotevreni line zmizne. Nevite, kde nastavit, aby line zustala na krivce indikatoru i po znovuotevreni grafu? Diky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to canuck:

Kdyz si uložíš workspace při vypínání Ninji (dáš Yes v okně, co vyskakuje při vypínání), tak by tam mělo vše zůstat, včetně malování.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
taky prosím o radu, může mi někdo přesně popsat, jak si spojit konktraktní měsíce v kontinuální? Mám data CQG od AMP, v Merge Policy mám nastaveno MergeNonBackAdjusted, takže to nějak spojuje automaticky, ale nějak zvláštně, porovnával jsem s TOS a highs a lows jsou jinde. Chtěl bych prostě posunout celý minulý konktraktní měsíc o daný rozdíl v ceně v době rollover, klidně ručně, ale nevím jak. Četl jsem, že způsobů vytvoření kontinuálních dat je několik a nikdo přesně neví, který je správný. Který se používá nejčastěji? Popsaný výše mi přijde nejlogičtější i co do jednoduchosti. Ještě jeden dotaz, lze nastavit, aby svíčky grafu byly vždy nejsvrchněji? Když kliknu na graf a dám Shift+kolečko myši a dám graf do vrstvy 1, tak to není trvalé, i když uložím Template. Vždy po novém načtení grafu je to opět překryto ikdikátory. Děkuji za odpovědi.

Tom

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Sinuhet:

Uz se to povedlo, asi jsem předtím nedal reload..

Náhodou jak dát ten graf do nejvyšší vrstvy natrvalo někdo neví?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravim chtel bych se zeptat za prvni jestli jede ninja trader ve windous 7 za druhy jestli když si otevru učet u nejakeho brokerskeho domu tak jestli budu moci obchodovat pres ninju

Ptam se proto že už mne unavuje plus 500 tu mam zmaknutou v grafem umim čist ale neni to ono naviše jedina vyhoda je ze tam človek muže obchodovat z malim kapitalem ano jsou tam velke poplatky. ale nejaky zaklad tam je

dnes jsem si otevrel demo učet pres nejakou spolocnost co pracuje z interaktive brokers program se jmenuje trade workstacion4 ale neumim tam otevrid ani graf nic anglicky neumim no tak proto ty moje dve otazky budu rad kdyz mne nekdo poradi dekuji :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Segina:
Samozřejmě, že NT7 funguje ve Windows 7 a stejně tak figuruje jako jedna z hlavních trading platforem u mnoha brokerů, kde je pro live pochopitelně zpoplatnen.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím vespolek, žádám o radu zkušené. Včera jsem upravoval časové pásmo v Sesson manageru a po uložení jsem jej chtěl nastavit v jednom grafu ( chybně se mi vykreslovalo open day), když jsem jej zadal naskočil graf kde byly pouze diagonálně dvě červené čáry a systém nahlásil , že program NT přestal pracovat a vypnul se. Od té chvíle jsem jej již nespustil a vždy se po chvilce, i když se NT s Control centrem rozběhne, pak zesvětlá a objeví se níže uvedené hlášky. I jsem zkusil nahrát novou verzi NT a obnovit systém(Vista) k předchozímu datu zálohy, ale pořád stejné. Je problém v NT nebo ve Vistě? Děkuji předem za radu a pomoc. Luděk

29025

29026

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
... tak jsem udělal obnovu systému dva dny zpátky, pak jsem přenastavil časové pásmo na pc, spustil NT ten se rozběhl a v Sesson manageru jsem přenastavil přenastavené pásmo na původní, pak na pc zpět na shodné s Sm v NT. Po restartu vše běží jako před tím. Tak kdyby se to někdy někomu vyskytlo.

:)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny, můžete prosím pomoci . používám free verzi NT data si ztahuji den po dni přez funkci external data feed a zobrazuji přez market replay connection, a od července mám takový problém .Jde zobrazit pouze 1 den a nejde to přímo přez chart.Až do července šlo vše bez problému.zkusil jsem znovu stáhnout a nainstalovat NT ,nepomohlo. přikládám obrázek

29060

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny,

rád bych požádal o radu.
Právě mám novou instalaci jak WIN 7, tak i NT 7 - verze 25. V důsledku přeinstalace jsem přišel o staré nastavení. Nemohu se dopátrat těchto dvou informací:
- Kde se nechá zrušit hláška - souhlas / nesouhlas se vstupem do obchodu?
- Kde se nechá zrušit údaj o vstupu / výstupu z pozice (sel@17004)?

Vím, že jsem tyto info tady již četl, ale nemohu to najít.

Děkuji :)

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.