Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No mna byt tiez zaujimalo kedy dostanem prihlasovacie udaje ku Continuum. Dorman ucet mam (ten som nemenil) a registraciu na Continuum som poslal pred dvoma dnami. Ale ziadna odozva z Mirus (ani support na mail neodpoveda). Iba z NinjaTrader dosiel mail ze:

Continuum License Key Conversion Request
....
Hello,
Your conversion request has been received and processed.
....
Important Note: NinjaTrader does not have access to your private account information, for example username and password, and your broker will send this sensitive information in a separate email.
....


Tak akoze licencia zo Zenfire na Continuum zmenena ale samozrejme prihlasovanie zo zenfire nefunguje. Mirus by mal poslat nieco ako novy login/heslo, ze?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den ,
jen pokrocily zacatecnik , papertradoval jsem na NT a pripojeni zen-fire. Jelikoz toto spojeni ma vypadek ,
rad bych se dovedel , kde muzu pristupovat na real data , zajimame me NQ a YM. Vim ze tato otazka zde nepatri .
Ale radeji se blbe zeptat nez tapat .

S pozdravem
Sikora Jiri

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.
Také jsem poslal Mirusu asi ve středu požadavek na přechod ze Zenfire na Continuum a dnes(v pátek asi 15min před zavřením trhů) mi dorazil mail,kde bylo uvedeno uživatelské jméno a heslo pro přihlášení ke Continuum. Ještě bylo třeba stáhnout NT7 ver.21 což jsem již provedl během týdne a dále zaslat na Ninjatrader požadavek na převod licenčního klíče.To jsem učinil a asi za minutu přišel nejprve generovaný mail z Ninjatrader , že požadavek berou na vědomí a asi za další minutu, že je to provedeno.Poté jsem restartoval NT a vytvořil nové připojení a zkusil se přihlásit.To proběhlo bez potíží a data se zdála běžet normálně , ale nemohl jsem to testovat víc než pár minut ,neboť trhy zavřely.Uvidíme v pondělí, jak se budou mývalografy chovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim. clovek si vezme mesic volno a pak hledi co se to deje :S Jak to bude teda s námi co nepresli nikam od MF/ZF/RCG ? prehodi nas do Dormanu, a co dál? vse bude pri starém? poplatky? data od koho potom a free? :S jsem zmaten, jak to vsechno ctu :/
V rychlosti jsem se dival a jsem zamotany v tom :/
Ninju mam vlastni, jedu a chci porad jet TF(ICE), FDAX (EUREX).
na Continuum TF nejde
na CQG poplatek za Eurex 25eu/mes.( jsem zvykly to mit zdarma ;) :/
na Rithmic to vypada slusne i mensí poplatky nez u CQG. Psali ze Eurex do mesice budou mít, ale nevi jestli se za data bude neco platit.

jak to tedy resite pls.? ( free data na us akc.indexy i na TF i EUREX)

děkuju za rady...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tiěž. Dnes jsem psal do Mirusu ,neboť mi nejdou data pro Eurex trhy a ptal se, zda budou free či zpoplatněny.Dle jejich vyjádření data budou přidány, ale kdy to neupřesnili ,neb na tom pracují a o poplatcích se také nezmínili, takže kdoví. Jinak připojení přes Continuum pracuje normálně ( ZKOUŠENO NQ,YM,ZN,6A,6B ZATÍM BEZ NĚJAKÉHO VÝPADKU ).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...