Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím. :) Měl jsem učet u mirusu. A napsal jsem jim, že chci zrušit účet. Před posláním peněz mi strhli 180 EU tak jsem jim napsal zaco to má být. Jejich odpověd "Thank you for your inquiry.In regards to your question of, cash amounts 180 EUR? It's conversion to cover USD debit. feel free to contact us direct at 312.262.1288." Je to běžně ? díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Můžete mi poradit? Mám NinjaTrader - Mirus - Continuum. Nemůžu se připojit a píše mě to několik hlášek.

Continuum: Unable to connect to the remote server.(NoError)
Continuum: Network connection to the Order Routing System is unavailable.(NoError)
Continuum: Network connection to the Instrument Metadata System is unavailable.(NoError)

Je porucha u mě nebo u brokera. Restart nepomáhá. Včera vše běželo bez problémů a nic jsem v počítači neměnil. Děkuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat těch traderů, kteří mají otevřený účet u MF v kombinaci NT+CQG, jestli jsou stále problémy s výpadky připojení. Po všech těch problémech nevím, jestli mám u MF otevírat účet, nebo si raději vybrat jiného brokera. Teď mám na 14 demo a jede to dobře. Jen u CQG je polatek $25 za Eurex data, to je asi stále aktuální.
Jana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jane2 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> chtěla bych se zeptat těch traderů, kteří mají
> otevřený účet u MF v kombinaci NT+CQG, jestli jsou
> stále problémy s výpadky připojení. Po všech těch
> problémech nevím, jestli mám u MF otevírat účet,
> nebo si raději vybrat jiného brokera. Teď mám na
> 14 demo a jede to dobře. Jen u CQG je polatek $25
> za Eurex data, to je asi stále aktuální.
> Jana

Potom co predviedli ako zvladaju krizove situacie zaciatkom roka by som tam veru ucet neotvaral. Ja som od nich siel prec. Stacilo mi. Ale inak skoda ich lebo dovtedy som bol 3 roky velmi spokojny!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ja trouba si tam nechal ucet otevreny, ale po te, co mi dva mesice po sobe strhli po $25za neaktivitu, prostredky jsem stahnul. Takze neni z ceho strhavat. Jestli ucet dal existuje nevim, zpravy mi chodi furt.

Docela me tehdy nastvali, znemoznili mi obchodovat a zacali mi vesele strhavat poplatky za neaktivitu.
Takze do byznysu s nimi uz nepujdu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Announcement from Mirus Futures:
Letter from CEO, Eliot Wickersheimer


June 30th, 2014

Dear Trader,

Our focus at Mirus Futures has always remained on the delivery of leading brokerage services to best support our traders. Over the past 10 years, we have had the opportunity to work with our partners to provide traders with what we feel are the most advanced trading solutions in the industry. A key component in that solution that has always remained consistent is NinjaTrader.

As our long-standing partner, we have shared a common goal with NinjaTrader: to empower traders with a focus on outstanding support and technology. With these shared goals and joint history of demonstrated growth, we are excited to announce that Mirus Futures has been acquired by NinjaTrader.

NinjaTrader Brokerage will combine the best of both award-winning teams to provide futures traders with the most advanced trading solution in the industry while lowering costs for traders and enhancing the user experience.

For existing Mirus Futures clients, your transition to NinjaTrader Brokerage will be completely seamless. No action is required from your end and you will continue to receive the industry-leading support and service you have come to expect. As an added bonus, you will now have the opportunity to take advantage of the new discount commissions available through NinjaTrader. For additional details, please visit our Mirus Client FAQ.

The goal of NinjaTrader Brokerage is to address unfulfilled trader expectations by transforming the traditional ways brokerage is conducted. NinjaTrader has demonstrated the ability to drive this change beginning with the introduction of the platform over 10 years ago. For more regarding what you can expect from NinjaTrader Brokerage, please read a open letter from Raymond Deux, NinjaTrader Founder and CEO.

In addition, Raymond will be presenting a webinar this Tuesday, July 1st, at 4:30 ET (3:30 CT) to further discuss this announcement. You can register for the event here and if you cannot attend or miss the webinar, it will be recorded and available for viewing shortly after the live event concludes. Seating is limited so please login early.

I want to thank you for the trust you have placed in Mirus Futures and the opportunity to support you in your trading. We look forward to introducing you to the next generation of futures brokerage.

Sincerely,

Eliot Wickersheimer
CEO, Mirus Futures

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prasojed: 25$ poplatek za neaktivitu účtují pouze tehdy, pokud se připojuješ na data. Takže pokud si dáš "pauzu" a na burzu v daném měsíci nelezeš, nic ti nestrhávají. Pokud ano, tak musíš mít nějaký minimální počet zobchodovaných kontraktů (tuším 10), aby ti poplatek neúčtovali. Třeba IB se chová stejně, jen chtějí myslím jenom 10$. Ne, že by to byla nějaká likvidační záležitost.

dejv0: Mě tím celkem potěšili, 2,22€ za DAX nebo 3,38$ za TF jsou celkem slušné komise proti tomu, kolik bylo dosud u MF. Jak jsou na tom ostatní brokeři nevím, z mého úhlu pohledu tahle výše komisí rozhodně není rozhodujícím faktorem pro volbu brokera.

Navíc nově mají OCO vazbu drženou na serveru (o tom se dosud u MF mohlo jen zdát) a margin pro ID je shodně na 500$ za kontrakt, mám ještě v živé paměti ID marginy u IB na FDAX v hodnotě nějakých 3500$ na kontrakt. Tady si může každý projet účet, jak rychle sám chce :)

Takže suma sumárum, já se zatím od MF / NTB nikam prchat nechystám a uvidíme, jak to bude fungovat dál.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...