michal-administrator

Mirus Futures - Zen-Fire II

Doporučené příspěvky

Je to všechno, žádné další poplatky se neplatí, data jsou zadarmo (při tom minimálním počtu obchodů, pokud není obchodů více než 10 kontraktů za měsíc, platí se zmíněných 25$).
Ale musíš mít tu life time licenci NT - tu už pár let mám a používám :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Lucínek: nic mi do toho neni :), ale kdysi jsem cetl tvoje prispevky z DAXu (to uz je fakt asi dost roku), jak se dari, obchodujes porad to same.... ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Sinuhet: Moc sem nechodím (spíše náhodou), tak reaguji až teď. Ne přesně totéž, ovlivnila mne ještě práce Lance Beggse - PriceActionTrading YourTradingCoach (PAT YTC) spolu s jeho knihou YTC Scalper. Ale on ten základ zůstává, když už to má člověk jednou "nakoukané".

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pěkný den, je stále možné u NT free verze obchodovat z grafu? Chtěl bych si přeinstalovat PC a rád bych si tam tuto možnost uchoval.
díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já myslím, že z grafu u free verze obchodovat lze.
Ve free verzi, pokud si dobře vzpomínám, pouze nelze spustit live strategie, ty fungují jen v demo módu.
Praso

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny.
Už sem tu nebyl velmi dlouho a hodně se toho změnilo. Byl by někdo ochotný mi pomoct/poradit jak se dá přihlásit nyní k účtu po převedení z kombinace MirusFutures+RCG+NinjaTrader - po několika hodinovém čtení jsem pochopil, že se RCG účet převedl pod Dorman a Mirus byl tranformován do NinjaTrader Brokerage. Zkoušel sem pochopitelně dostat se do RCG na původní přihlašovací údaje i resetovat heslo - nic nepomohlo. Od Dormana jsem nenašel žádnou zprávu o přihlašovacích údajích jen mi chodí pravidelné výpisi. Už neobchoduji víc jak tři roky. Děkuji za jakoukoliv radu!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, také jsem po čase chtěl znovu obchodovat u Mirus Futures a zjistil to samé. Jen jsem účet před asi dvěma roky zrušil a nyní ho chtěl znovu fundovat. Každopádně Mirus Futures mají FCB stránky www.facebook.com/MirusFutures?fref=ts a nebo se zkus poptat u Ninja Trader Brokerage, určitě ti poradí jak se k účtu dostaneš.
Filip

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se