Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

Aha, po me chteli jeste doklad - dukaz o adrese bydliste + obcanku. Tak jsem to poslal. Zatim nereagovali, cili ucet zatim aktivni nemam. Moc dekuju za info.
A jeste dotaz. Fundovat ucet muzu kdykoliv dalsi castkou ?? Myslim, ze ted tam naleju treba $3000, muzu za mesic nalejt dalsi $1000 ?? Ptam se proto, ze nekde bylo rozebrany tema, ze to nelze, kvuli boji proti terorismu..nevim tomu ani hlavu ani patu, bylo to v nejakem diskuznim foru a necetl jsem to, jen jsem tuto informaci preje ocima...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Btw: jak se resi to, kdyz chci s brokerem ukoncit spolupraci...potazmo s clearingovou spolecnosti ? Je tam nejaka vypovedni lhuta nebo neco takoveho ?? Nedelaji pak potize pri prevodu penez do jineho fin. ustavu ??

Ja se na to samozrejem v Mirusu zeptam a budu chtet odpoved jasnou :) Ale radeji se ptam, jakou s tim mate nekdo zkusenost v realu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj tradeři,
chtěl bych se zeptat, jestli jste taky měli problémy při otevírání účtu u MF. Nejprve se jim nezdála moje adresa. Přestěhovali jsme se do nového a sice víme ulici a č.p., ale oficiálně to ještě nikde není. Moje chyba, měl jsem jim napsat moji adresu trvalého bydliště. Chtěli utility bill, ten je samozřejmě na trvalou. Ale to jsme vyřešili..snad.
Ale teď zase přišli s tím ,abych vysvětlil jakto, že mám v bance cache $16k, můj Net Worth je $100 000 - $250 000 a nemám žádné Marketable Securities (což jsem netušil, co je). Zmastil jsem to. Do Net Worth jsem započítal i hodnotu domu. Tak jsem to musel teď opravil.
Ale přijde mi, že mi účet neotevřou, protože nemám miliony na účtu. Měli jste s tím taky takový potíže ?? Nebo jsem k nim moc upřímnej ?? Nikde jsem nečetl, že by člověk musel mit miliony, aby si mohl otevřít obchodní účet.
Možná jsem udělal chybu, že jsem nešel k AMP. Pokud to tam teda není obdobný...Jakou máte zkušenost ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...