Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak HURAAAAAAAAA...vcera v 10 vecer mi AJ napsal ze muj account is open and ready for funding :)))))
Vim, ze to nepatri do tohoto vlakna, ale zkusim se zeptat. Maji v USA tez letni/zimni cas ?? Kdy naseho casu ted otevira burza ??
Musel jsem preinstalit pocitac a s tim i NinjaTrader. pred tim mi ukazoval jen cas od 15:30 do 22:30. Ted je to 24 hodin a dost mi to nevyhovuje. Asi jsem si to kdysi nejak nastavil. Netusite kde se to da udelat ?? Asi v Session Manageru ??
Nebo jake je nejlepsi nastaveni casu..kvuli premarketu ??
Diky moc.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste jedna podivnost..nemate s tim nekdo zkusenost ???

Pred preinstalaci jsem si udelal backtest poslednich 6ti mesicu. Mam inidkator, ktery mi zapisuje do souboru mista meho vstupu a zobrazuje je i po opetovnem nastartovani NinjaTraderu. Po preinstalovani pocitace a opetovne instalaci NinjaTraderu jsem zobrazil graf...a nestacil jsem se divit. Zdaleka ne vsechny mista vstupu sedi !! Napr. v puvodnim byla oznacena divergence a na nove nactenych datech (pouzivam zatim jen Market Replay Connection) tam ta divergence vubec neni !!
Netusite nekdo, kde by mohl byt problem ??
Diky.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, tak jsem ted zkusil z FIO banky udelat prevod penez do RCG a neuspesne. Napsalo mi to, ze je nejednoznacny SWIFT kod banky. Abych doplnil pobocku banky na 9 az 11 misto. Jenomze SWIFT od Mirus Futures ma jen 8 znaku: HATRUS44. V obdobnem foru o AMP jsem se dozvedel, ze tam zadali, dle rady z FIO, XXX, cili asi bych mel SWIFT kod:
HATRUS44XXX. Nemate s tim nekdo zkusenost ??
Diky moc.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Nissmo:

reálně to u intradenního obchodování zatím na nic moc vliv nemá, koukněte se sám na aktivitu v té nově přidané hodině..důležitější je to pro ty, kteří pracují nějakým způsobem s RTH seancí - např. otevírací gapy. Ti by měli pracovat s novým close 23.15, ale reálně nevím, jak to řeší, když se jakoby stále jede ve starých kolejích.

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdavím,
skutečně tuhle zprávu nikdo nedostal?

December News from Mirus Futures:
Industry & Resource Updates

CME Globex Messaging Efficiency Program

Effective January 2, 2013, CME Group will revise the CME Globex Messaging Efficiency Program to more effectively target messaging that can negatively impact system performance, impair efficient access to the market and create unnecessary infrastructure and processing costs for market participants.

Under the revised program, CME Group will apply the Product Group Benchmarks at the executing firm level rather than at the clearing firm level. Exceeding the established benchmarks will result in surcharges of $1,000 per product group, per day.

As a result, CME Group strongly encourages traders to evaluate their messaging practices to ensure compliance with the revised program.

Included below are links to additional resources from the CME for your reference:

Program Overview

Revised Messaging Policy

Messaging Program FAQs [ital] [/ital] [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...