Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
michal-administrator

Mirus Futures - Zen-Fire II

Doporučené příspěvky

jirib:

A byl skutečně stržen? Nepatříš do výjimek, které dále popisují - 120 dní od založení/nenalogování do účtu/ průměr obchodů > 5/měsíc ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nevím jestli jsem se do účtu v březnu logoval, možná ne, ale dneska když se podívám na balance, tak je o 25 USD nižší, než je na březnovém výpisu a od té doby jsem určitě ani nespustil Windows, natož NT.

Jediné vysvětlení je, že v březnu jsem se nelogoval tak tam poplatek nemám a v dubnu jsem se lognul a poplatek tam budu mít až v dubnovém výpisu, to bychom měli vidět zítra.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ja som pokecal s maklerom, strhaju 25dolarov ak sa v mesiaci prihlasite na live data a urobite menej ako 5 RT. T.j. ak si napr. len stiahnete replay data, ale neprihlasite sa na live connection, tak by vam nemali nic strhnut. Aspon ja som to tak pochopil.

Moja otazka - uz tu viac krat padlo, ze ked nafundujete ucet v eurach, ale obchodujete v dolaroch, tak profity vam vedu na ucte separatne v dolaroch. Ked si potom stahujem peniaze z uctu, z coho to strhnu - z eur alebo z dolarov, alebo si mozem vybrat?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Yamato:

Jakmile se připojíš na zenfire, tak jsi byl připojen live a strhnou ti poplatek! Nevím jak by jsi chtěl stahovat data bez přihlášení.

Pokud pošleš Eura, tak máš Eur účet každý den aktualizovaný podle kurzu EUR-USD. Lepší je poslat Eura kvůli nákladům na převod a pak si je nechat převést na USD. Možná to jde i pak zase převádět zpátky na EURa, ale to jsem ještě nezkoušel.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
patas, preco ti vymazali prispevok? tu cast so zenfire som zachytil (ja tam mam take ze external data feed, neviem ci to taha zo zenfire alebo skadial, ale zive data to netaha), tu cast s uctom uz nie. Mozes postnut este raz? Vdaka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
patas,

dik. S tymi eurami je to tak, ze mozes mat eurovy ucet a previest to na dolare, ale nemozes to robit hore dole podla potreby, lebo tomu sa clearinghouse brani (povazuju to potom za devizove operacie, podla toho co mi napisal makler). No a pri momentalnom kurze by som na konverzii tratil, lebo ucet som fundoval pri 1,39...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahojte,

podla vsetkeho uz sucastou bezplatnej verzie Ninja Trader u Mirusu nie je chart trader.

Toto napisal Sean Reilley:

"NinjaTrader only offers the chart trader on the upgraded standard version." [ital] [/ital]

Naozaj to uz zmenili? V starom vlakne som cital ze z grafu sa obchodovat da a nefunguju len ATM a dalsie veci.

Dik.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dnes mi prisiel mail od Mirus a z neho vyberam:

With the recent developments in the futures industry, Mirus is proud to partner with both Dorman Trading and Rosenthal Collins Group as our Futures Commissions Merchants for clearing.

Both Dorman and RCG are direct clearing member firms of the exchanges as opposed to a non-clearing FCM similar to PFGBest. Clearing FCMs are required to hold substantial deposits with the clearing house of member exchanges.

All of your funds devoted to domestic futures trading are held as "Customer Segregated" funds by Dorman or RCG and they are separate and secure from the FCMs own funds and creditors. [bold] The "Customer Segregated" funds are invested in overnight deposits, US Treasury Bills, or are on deposit at CME or ICE Clearing. The funds are not held in exotic investments and both Dorman and RCG will continue to hold "Customer Segregated" funds in prudent deposits.
[/bold]
...

A ja som si blahove myslel ze tie moje peniaze tam niekde len lezia na ucte. A tu pisu ze oni su mozno investovane v americkych TBills. Tak to aby USA nezkrachovali :)))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim , uz 2 hodky hledam tu na forum a neuspesne, proto zadam o radu. Zacal sem pouzivat volume (1000 - 1200) grafy pro tradovani TF. Po skonceni session a relodovani dat ci restartu NT jsou v grafech patrne rozdily a timpadem i pri obchodovani FinWinu je potom CCI rozdilne a nekolikrat uz mi dalo setup pro vstup, ktery po reloadu nebyl platny. Dekuji za odpved.

19972

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zacal sem pouzivat volume (1000 - 1200) grafy pro tradovani TF. Po skonceni session a relodovani dat ci restartu NT jsou v grafech patrne rozdily a timpadem i pri obchodovani FinWinu je potom CCI rozdilne a nekolikrat uz mi dalo setup pro vstup, ktery po reloadu nebyl. Jde mi nejvice o backtestove vysledky , ktere timto rozdilem boudou vice zkreslene. Ma nekdo nejakou podobnou zkusenost. Mam Mirus Futures + Zen- Fire a platformu NT. Diky.

19973

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To je vlastnost Volume grafů. Zajisti si počátek od stejného místa či jeho násobku a budou stejné, jenže to je právě ten problém.

Jinak tadyto vlákno je o brokerovi Mirus Futures.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Obchoduje někdo s R Traderem pro? Mám pár dotazů ohledně programu, je jich víc, tak jestli by měl někdo čas na diskuzi. Například nevidim real data v denním grafu, ale v minutovym třeba jo. Pak by mě zajímalo, jak přesně funguje one cancels orders apod.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.