Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všem,
chtěl bych se pomalu pustit do papírového obchodování, nejspíše to bude na Ninja Traderu. Viděl jsem názory, že NT je poměrně pomalý a že platforma Sierra je lepší, ale jak říkám, jsou to jen názory, které se člověk od člověka liší. Toho se bude týkat i má první otázka - myslíte si, že pro mě jako pro nováčka bude lepší NT nebo Sierra. (Chtěl bych se pustit do E-mini indexů). Má druhá otázka se týká stažení, odkaz na článku na finančníku o NT již není platný a na stránkách po mě chtěli dost informací k vyplnění, abych si NT mohl stáhnout. Mohl byste mi sem, prosím, někdo hodit bezpečný odkaz na stažení?
Díky moc
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Mira7: určite využi funkciu Replay v NT. Milan to už napisal vyžšie, nanapisal si čo chceš obchodovať. Ak chceš obchodovať pomocou nejakeho indikatoru ja by som si zvolil NT, daš si dam amp data zadara a ideš. Otazka ohladne stiahnutia. Stahuj to na oficialnej stranke ninjatrader neboj sa toho vyplnania nič to neznamena.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den, předem se omlouvám za možná hloupý dotaz. Projížděl jsem opravdu celou diskuzi na toto téma a nic nepomohlo. Jedná se mi o možnost s NT backtestovat. Stáhl jsem si replay data...ale ta mi pro backtest nevyhovují, protože zobrazují jen dva dny a nedá se na nich zobrazit třeba celý měsíc. Chtěl bych proto poprosit o radu, kde stáhnout historická data, například za poslední rok/dva na běžné trhy (NQ,YM,ES) a abych na nich mohl dělat backtest? Žádné demo si nemohu otevřít, vždy mi přijde jen jeden email, kde píší, že mi heslo přijde za chvíli...ale to nikdy nedojde. Zkoušeno s různýma mejlama i brokerama. Těším se na backtest a na zkoumání trhů, ale tento problém mě zatím značně brzdí. Děkuji každému kdo by mi byl ochoten pomoct.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Zdravim
po spusteni Ninja jsem byl vyzván k upgrade na 7.....31 nejpozději k 27.2.2016
i když jsem provedl instalaci do čistého systému tak mi to hlásí že nemám přístup k netu
nebo špatně nastavený firewall.
firewall jsem vypnul , internet funguje a stále stejná hláška
podle překladu nejpozději k k 27.2.2016
není tím náhodou myšlono až 27.2.2016
Děkuji za info
introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...