Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ten obrázek neznamená že máš stažená data z celého dne (24 hodin zasebou), stejně tak to mohou být jen kousky které mohou vzniknout když se graf z reálných dat ten den nahrával tu chvíli, tam chvíli.

Stáhni si to funkcí Download Replay Data a to včas neboť k mání to u Ninjů maj jen 365 dní dozadu a nemusíš lamentovat že je nemáš a budeš mít celých 24 hodin kompletních (od rána od 6-ti do rána do 5:59:59).

Krom toho březnový futro v době Tvého inkriminovaného dne končí a pokud ho někdo ještě obchoduje tak ostatní jsou už přerolováni na červnovém.

Jinak od Ninjů se to sice stahuje po jednom dni, ale Replay to pak umí jet všechny dny za sebou v celku. Pouze NT6 uměl přehrát jen jeden jediný den zato NT7 už je v tomhle kabrňák ale má zas jiný otravný mouchy.

Data v Historical Data Managerovi jsou dobrá k tomu že graf vidíš hned a ne až si ho 500x násobnou rychlostí nakreslíš Replayem - co by za to kdo jiný dal kdo nemá připojení k brokerovi nebo reálná demo data na měsíc. Dlouhé indikátory se prostě na krátkých datech spočítat nedají (např. hodinová EMA34 potřebuje 34 hodin aby byla platná).
Takže rozhodně není na škodu když to je v historii (tikové i minutové).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás U2 a Jiří S.!

Předně vám chci ze slušnosti poděkovat za rady, že jste mě dokázali osvítit tu část s daty. Už v tom začínám mít jasno a děkuji za vaše informace, rozhodně mně pomohli se zorientovat v problematice.

Už to jedu a stahuji před download managera den po dni. Pořád mě nešlo do hlavy proč nemohu stahovat i starší data a teď vidím ve vašem příspěvku, že šance je maximáně na 365 dní na zpět. Takže zase pro mě cená rada, která ušetří čas hledáním proč......

Ještě mě napadla jiří S. na vás otázka jak jste poznamenal, že NT7 "má zas jiný otravný mouchy. " O co konkrétně jde, je možné, že na to časem také narazím....

Mimochodem používáte NT7 i na live trading, pokud jedete live?

Děkuji

TOM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Např. DOOM nezobrazuje Bid Ask když má v Replayi pouze L1 data a je nutno k tomu zbytečně trávit čas a stahovat i ten velkej balík hloubky trhu a zaplácnout tím disk Mrkvosoftím opravám Mrkvosoftích oprav Mrkvosoftích oprav... Není už k dispozici přehled o spuštěných jednoduchých ATM a je nutno to postupně vyzobávat v Charttraderu - tohle mě teda extra štve. NT6 to obojí uměl. Replay někdy pálí na Daily grafu do poslední svíčky když už by měla hořet nová. Pak mě chcípou šipečky různých posuvníků když na ně asi podle nich moc klikám, to samé platí i na DataBox a Output Window a to ještě chcípne když je zavřený a přeplní se nad nějakou hranici. To ale blblo i v 6ce. Taky si někdy přeskládá indikátory jak se mu zlíbí a ne podle překryvu jaký jsem určil a v okně nastavení indikátorů to stále nejde posunovat jinak než mazáním což mě také dost štve. Při přechodu letní/zimní časy se spoléhají na hloupej Mrkvosoft a pak s tím jsou zamozřejmě problémy. O korunách místo dolarů je zbytečný mluvit a jestli neumřeli(y) tak tam další žijou až do dnes a občas zaotravujou. Pokud by byl někdo ochoten to anglicky vyoslit na jejich fóru a donutit je k opravám tak to uvítám jenže kromě toho Bid Ask v Replayi bude to ostatní problém, tak alespoň ten Bid Ask a ušetříme si mnoho času nestahováním L2 dat.;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim o malou radu vim ze to tady urcite nekde najdu ale snazsi je se zeptat i kdyz samozrejme to jdu komplet cist ale k memu malemu problemu:potreboval bych v DOMU nastavit price na tick resp. se mi cena ukazuje misto treba 1234.1 1234.2 po 1234.00 1234.25 1234.50 tak jestli mi tuhle blbost nekdo poradi jak hodit po tickach na 1,2,3 atd.v domu v properies jsem to nenasel tak nevim kde jinde dekuju moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám dotaz ohledně rušení jednoho ze dvou orders. Přecházím ze strategy runneru kde se funkce jmenovala bracket. Jde o to, že mám v grafu nastaven příkaz stop a limit. Potřeboval bych nastavit NJT7 tak aby při zplnění jednoho ze dvou orders ten druhý automaticky zmizel.

Moc díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

poradí někdo, kde si nastavit nastálo podle svého výběru barvy "drawing tools"? Pořád mě to jenom nabízí tmavě modrou a barvu si pak musím měnit vždy ručně?
To samé platí pro vkládání textů, kde bych si rád "natvrdo" nastavil oblíbenou barvu.

Díky za tip.

TOM

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...