Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokerů II


Doporučené příspěvky

.. ještě si dovoluji dodat MB Trading (NavPro, ne MT4) a PFGBest (MultiCharts DT free, ne MT4).

Nejvíc mě osobně překvapuje, jakou váhu dávají naši tradeři tomu že má dotyčný (klidně ruský, to je jedno) broker kancelář v ČR a je to pro ně alfa omega všeho. Patrně vzbudím nesouhlas většiny ale [bold]pokud je broker skutečně OK[/bold] a disponuje klientskou sekcí s možností naklikat si withdrawal, nepotřebuji ho vidět ani slyšet od založení účtu do jeho zrušení. A může být třeba z Marsu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 92
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
chtěl bych si založit live účet, klidně i od 100 USD s možností obchodovat mikro loty. Pročítám zde diskuze o brokerech, ale akorát v tom mám guláš. Našel jsem zmínku o AVAFX, který tyto podmínky splňuje, ale nejsem si jistý "seriozností", dále jsem se dočetl snad o nějakých podvodech brokerů na MT4. Ještě bych připojil jeden dotaz a to, jak je to se směnou CZK na USD, zda-li je lepší vyměnit si peníze přímo v bance na účtu, nebo to měnit skrze brokera (pokud to jde).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Mam otazočku jednu nevedel som kde to mam dat tyka sa to FX a MT4 tak to davam tu.
Obchodujem cez LMX a ich MT4 bridge dnes sa mi stala velmi kuriozna vec. dostal som platny signal vstupil som za buy market cenu mauro mi hned nastavilo stopku a PT. PT je vlastne moj cakajuci SELL LIMIT prikaz a co sa stalo. trh sa pohol nahor a z nejakych nevysvetlitelnych veci moj PT nebol vyplnení som mal 1,32581 ale vyplnilo ma na 1,32578 max. sviečky bolo 1,32638 ako je to mozne pisal som na lmax chat a ten pako co mi chcel volat ani mi nevolal bo mi pisal aby som mu zodvihol neviem de volal asi do mongolska mi tvrdil ,že u nich cez ich MT4 bridge platfromu funguju limit ordre ako market orde to je hlupost preboha. rad by som pocul nazor skuseych tu obchodnikov. Obchodujem 0,1 lot prisiel som o 0,30usd iba ale kurna nemoze mi tvrdit ze limit je vlastne market ten limit sa stane vzedy marketom ked trh zasiahne moju cenu preca

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obelix Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mam otazočku jednu nevedel som kde to mam dat tyka
> sa to FX a MT4 tak to davam tu.
> Obchodujem cez LMX a ich MT4 bridge dnes sa mi
> stala velmi kuriozna vec. dostal som platny signal
> vstupil som za buy market cenu mauro mi hned
> nastavilo stopku a PT. PT je vlastne moj cakajuci
> SELL LIMIT prikaz a co sa stalo. trh sa pohol
> nahor a z nejakych nevysvetlitelnych veci moj PT
> nebol vyplnení som mal 1,32581 ale vyplnilo ma na
> 1,32578 max. sviečky bolo 1,32638 ako je to mozne
> pisal som na lmax chat a ten pako co mi chcel
> volat ani mi nevolal bo mi pisal aby som mu
> zodvihol neviem de volal asi do mongolska mi
> tvrdil ,že u nich cez ich MT4 bridge platfromu
> funguju limit ordre ako market orde to je hlupost
> preboha. rad by som pocul nazor skuseych tu
> obchodnikov. Obchodujem 0,1 lot prisiel som o
> 0,30usd iba ale kurna nemoze mi tvrdit ze limit je
> vlastne market ten limit sa stane vzedy marketom
> ked trh zasiahne moju cenu preca

To vyzerá, že v mieste, kde máš limit sa POKÚSI cez bridge o market.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dneska jsem shodou okolností volal na xtb a tam mi to rovnou oznámily... ALE.. platí to jen pro zlato a stříbro a na některé nové měnové páry, navíc se musí požádat o skript do mt4 a vše se děje přes email nebo telefonát, myslím to zalogování k přístupu k novým instrumentům. Ostatní se má vše při starém, takže všechny likvidní páry a komodity s indexy jsou stále přes MM XTB :-)
Je to novinka, takže to ani nemám ještě v profilu investora. V brzké době to tam přibude, takže bude možno financovat tento nový účet třeba z option traderu. Zatím vše lze jen přes telefon.
V podstatě jsem se o to nezajímal, protože ty nové instrumenty jsem stejně v reálu nikdy neobchodoval. Takže pro více info stačí jen kontaktovat XTB (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Takže abych poopravil svůj poslední příspěvek. U Xtb je možno tedy požádat o mt4 model STP. Já ho již týden mám, jsou tam všechny fx páry co byli dříve obchodovatelné u xtb klasicky. Stačí si tam zavolat, pokud máte real, tak je vše za pár minut vyřízeno. Dostanete link, kde si nový MT stáhnete, nové přihlašovací údaje. Spredy nesrovnatelné s dřívější velikostí, eur/usd třeba 0.5 pips ale platí se komise, takže celkově jste někde na cca 1.2 pips. Něco jako u Dukascopy
Navíc má nyní xtb akci, že když asi do dvou měsíců zobchodujete 50lotů, tak Vám vrátí všechny komise.
Mark.kampaň začne zítra nejpozději do týdne. Nová platforma je vylepšená např o OCO příkazy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Mam ucet u FXDD coz je velky americky broker ktery ma ceskeho account managera. Mam u nich ucet s 0 spreadem na EURO/USD a bez zadne komise, coz znamena obchodovani zdarma, a dostal jsem 5% bonus na depozit. musim rict ze tento broker je velice dobry a dokonce mi volali na mobil z new yorku. (tu)

trosku jsem byl prekvapen ze 0 spread a bez zadnych poplatku komisi atd..z ceho broker asi zije? bylo mi receno ze dostavaji zaplaceno od velkych bank dle poctu obchodu [bold] [/bold] [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahojte, chcem sa podelit o moje posledne skusenosti s Dukascopy (live account) a spytat sa na Vase skusenosti ohladne spolahlivosti tohto fx brokera. Poslednych par dni sa mi stava, ze mam STP zasiahnuty presne na tick a je jedno, ci je kusok pod extremom alebo na nom (vsetky 3 obchody su do longu, takze sa jedna o bid cenu pri STP) Prikladam print-screene spolu s tabulkou tickovych dat v tom case. Vsimnite si nahly pokles bid ceny (respektive fluktuaciu v ramci 3 po sebe iducich quotacii) presne na hodnotu mojho STP a zaroven rozsirenie spreadu medzi bid-ask.

20081

20082

20083

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
tradujete niekto cez Dukascopy?
Vdaka ich supportu som zistil, kde sa daju od nich stiahnut tickove data, takze to vo mne budi doveru.. Kazdopadne doveruj, ale preveruj, tak ak sa tu najde niekto, koho by zaujimalo porovnat tickove data, tak dajte vediet (napr pod tento prispevok) a mozme si data vymenit.

Zatial s pozdravom

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...