Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokerů II


Doporučené příspěvky

Pozdravujem. Chcel by som sa spýtať niekoho, kto už dlhšie obchoduje u brookera InstaFofer.com, (največší Ázijský brooker, office má v Saint Peterburgu, servery má v Singapúre, Európe, USA), či tento brooker spoľahlivo a načas vypláca zarobené výnosy. Kamarát mi totiž vrevel, že tento brooker je trochu nebezpečný, lebo zopár jeho známym nevyplatili výnosy a jemu ich tiež takmer nevyplatili (až po vyvynutí určitého nátlaku z jeho strany). No to bolo pred niekoľkými rokmi a za ten čas sa tento brooker stal veľkým, sú už 10 rokov na trhu, evidujú 4 mil. klientov a sponzorujú kopec športovcov, medzi íným aj FC Liverpool, HC Zvolen... Nerád by som prišiel o svoje peniaze, preto hľadám ďalšie informácie od niekoho, kto si u nich už uplatňoval výnosy. Páčia sa mi ich početné nulové spready na mnohé komodity a nízke komisie 0,03 - 0,07 % výnosu na kontrakt. Obchodujem scalping a používam aj ATS, preto by mi ich ponuka veľmi vyhovovala. Ďakujem za odpovede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • Odpovědí 92
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

1 minute ago, Vlcek333 napsal/a:
Dobrý den, přemýšlím že absolvuji seminář pro začínající tradery na forexu, máte někdo zkušenosti?

Hezký den, na Finančníkovi se věnujeme jen burzovním obchodům. Forexu zde kurzy věnované nemáme a ani se tímto směrem nezabýváme.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...