Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

SC zjednodušili Replay pouze na dva mody. Standard replay je dřívější High accurate, takže přehrává všechna ticková data. Ten BackTest mode slouží jenom pro baktest naskriptovaných obchodních systému co jsem pochopil.

To že ti jde Replay tak "špatně" znamená, že máš jenom minutová data. Já mám data od ZenFire a ta nemá žádnou historii (pouze minutová data).....co si neuložíš to nemáš. SC ukládá Ticková data jenom když je spuštěná.
V tomhle má NT výhodu, ti mají uloženou komplet historii na svých serverech, mám ten dojem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobry den, chcem sa opytat este skor nez si naistalujem sierra chart-vie tento program aos-v zmysle podmienok, ako napriklad ninja trader? Ja neviem programovat.
Zvazujem realne zaukupenie/prenajatie bud NJ alebo Sierra-ale tu kazdy pise ze AOS sa v Sierre robia len cez C++
Kdezto v Ninja ide vyskladat pomocou podmienok kedy ma nakup/predaj
Dakujem a prepacte ze kladiem tak amater.Otazky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

oousha,

v Sierre máte 2 možnosti, ako si urobiť AOS:

1) naprogramovať ho v C++ (ako spomínate)
2) využiť "Spreadsheet System for Trading", čo je obdoba excelovského zošita, kde tvoríte podmienky pre vstup a výstup využitím podobných zápisov, ako v Exceli - napr. IF, OR, AND a pod. (na stránke Sierry o tom nájdete viac info)

Nemám s týmto skúsenosť u Ninja Tradera, takže neviem porovnať. Asi Vám neostáva nič iné, ako to vyskúšať a posúdiť podľa vlastných preferencií.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím, potřebuji poradit jak ze sierry vyexportovat data svíček, ale v takové podobě jako mám nastavený graf v sieřře. Např. když mám 15 min, tak abych vyexportoval data pro 15 min graf (O/H/L/C). Na stránkách výrobce je napsáno, že to jde, ale já bych potřeboval návod jak krok za krokem. Protože to nejsem schopen rozchodit :-(
Dík Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

Prosímvás nevíte někdo jak nastavit v sierrachart global crosshair?

Pokud mám otevřených více trhů, které korelují např e-mini indexy a slejduji divergence, tak nevím jak nastavit abych měl kurzor myši ve všech oknech současně na stejném místě (na úsečce odpovídající stejné minutě na všech oknech) a rovněž je současně posunovat..
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Danny22:

Jak současně posouvat netuším, protože jsem to nikdy nepotřeboval používat.

K kurzoru ve všech oknech současně - kliknout na Tools -> Chart Values/Crosshair (jinak taky Alt-3). Nepamatuji si, že bych ještě něco někde nastavoval. Zaměřovací kříž je synchronizován na všech grafech.

Ať se daří! Tom


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...