Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Zdravim všechny,

měl bych dotaz ohledně exportu dat ze Sierry do excelu. Snažil jsem se to dát dohromady podle helpu+stránek Sierry, ale bezúspěšně.
Jde mi o to, že bych potřeboval výpis do excelu následujícího:
U každého obchodního dne - open+low+high+close, ale ne celého dne, ale vybraných barů, např bar 16:27-16:30.

Hezký večer:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj všem,

jelikož nemohu číst a zkoumat celé vlákno, omlouvám se, pokud zde můj dotaz již dříve padl.
Jedu replay na SC na 1 min timeframe. Zjistila jsem ale, že úsečky se vykreslují rychleji, než za 1 minutu. Zjistila jsem to náhodou, když jsem 1 hodinu v trzích otestovala za 45 minut skutečného času.
Rychlost přehrávání mám nastavenou na 1, takže to není tím, že bych tam měla nějaký násobek rychlosti.
Nevíte někdo, čím to je, nebo co s tím?
Díky všem

Andrea



"Čemu dám čas, odhodlání a srdce, toho dosáhnu."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

2 rsikora:

Indikator HiLo_Day jsem sem daval asi pred rokem...

www.financnik.cz/forum/read.php?21,10370,183274#msg-183274

Jelikoz uz v Sierre nedelam, tak nezarucuju ze to bude delat to co chces, protoze jsem tech indikatoru napsal
docela dost, ale podle nazvu by mohlo :)

Myslim si ze i ten druhy CCI color tu nekde lezi, je to v nejakem baliku ode mne... ale to uz se mi nechce hledat.
Zkus si vyjet moje prispevky, a hledej jen ve vlaknech tykajici se Sierry. Mozna ze nekdo kdo to ma ti ho sem prihraje.

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, vie mi niekto poradit ako nastavim auto retracement v sierre tak aby mi zacal pocitat o 13:30 a o 22:00 odznovu? potrebujem ho 2* za den vyresetovat..ked to spravim cez evening session times a nastavim tam hodnoty evening start 13:30 a evening end 22:00 tak to sice funguje, ale zase mi to pokazi piatkove data a nezobrazuje mi ich.(jednoducho kazdy piatok oreze..netusim preco)

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

martinpilny

Teď jsem to zkoušel. Klasický SL, který ti to nahodí při vstupu do obchodu společně s PT nevím jak vrátit. Dá se to ale vyřešit tím způsobem, že zadáš BUY STOP nebo SELL STOP příkaz proti tvé pozici.
Například: Budeš v LONG pozici a omylem odebereš SL, tak místo něho klikneš pravým tlačítkem a zadáš SELL STOP. V případě, že budeš SHORT, tak místo SL zadáš BUY STOP. Ale pozor! Pokud máš na Trade Window u Sierry zakliknutý checkbox USE ATTACHED ORDERS, tak ti k tomuto BUY STOP přidá jakoby novou pozici. Musíš, než tento příkaz přidáš do grafu, ten checkbox odkliknout. Pak se ti přidá jen ten jeden příkaz STOP. Pokud bude vyplněný a ty skončíš jakoby na SL, tak ti Sierra neodebere původně zadaný PT. Pokud by si odešel od PC a došlo k vyplnění tohoto zapomenutého příkazu, otevře se ti nová pozice a ta nebude chráněná. Otestuj na Replay.
Pokud ví někdo, jak zadat jinak, rád se přiučím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...