Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II

Doporučené příspěvky

Prosím nevěděl by někdo, jak odstranit otevírání chartbook, kterou nechci otevírat při startu sierry?
Jde mi o to, že po každém upgrade se mi v adresáři data objeví nějaké přednastavené chartbooky. A jedna z nich se mi pořád při startu sierry otevírá. Konkrétně TheMasterTheGap.cht V nastavení GlobalSettings>GeneralSettings>Files To Open On Startup mám nastavenou jen tu svou chartbook, kterou chci, aby se otevírala.
Nepomůže ani odstranění dané .cht z adresáře Data. Za pár dní je tam znovu.

Děkuji Honza

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 171
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Oblíbené příspěvky

Zdravim, chcela by som Vas poprosit o radu. Zacinam s backtestovanim YM v Sierre, ale v tab na odcitanie hodnot z cenovych useciek sa mi nezobrazuje hodnota close ako to bolo v Ninja T. &#13

Dakujem. Pustim sa do toho :-) A autoretracement (pomocka zo skolenia v Ninja T.) sa da nastavit? Pripadne ake mate skusenosti s nastavenim HOD/ LOD?

Dik, ok, pohram sa s tym viac. Prajem pekny den.

Publikované obrázky

Ahoj,mohl by mi někdo poradit jak posunout graf na sc nahoru nebo dolu mimo aktuálně zobrazovaný obchodní range?
Abych mohl případně upravit PT/SL které jsou už mimo tento range,(mimo viditelnou oblast grafu).Viditelné jsou tak jen na grafu s větší periodou a tam se zase nedají příkazy upravit. Nemůžu na to přijít.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 5 months later...

Zdravím,

díky za tu možnost jak překopírovat drawings z grafu na graf, akorád jsem se na to chtěl tady zeptat =D
Ještě bych ale rád "překopíroval" momentálně držené pozice. Aby se mi průběh obchodu lépe pozoroval na 2 různých TF zároveň. Je toto nějak možné?

Díky

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 1 year later...

Zdravim kolegove,vi nekdo zda li mozno prenest Sierra Chart z jednoho notebooku do druheho.Koupil jsem si vykonnejsi notas,a nechce se mi nastavovat vse znova.Nejedna se mi o druhou licenci o te moznosti vim,spis si predstavuji,ze to nastaveni ulozim na flesku a prekopiruji do druheho pocitace.Je toto reseni mozne?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

nevíte někdo, jak nechat automaticky vykreslit na close FIMS baru krátkou úsečku doprava? napadlo mě jenom nechat vykreslit značku a pak další studii se značkou o jedno posunutou a další studii se značkou s posunem dva atd , ale to mi přijde kostrbaté

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.