Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Rozhovor Petr S.: Zhodnocení 723% za dva roky


Doporučené příspěvky

Hezky den,

Velmi zajimave cteni. I pro me (jako nejspise pro mnoho dalsich) je tento clanek velmi inspirativni a neda mi to se nezeptat, jak dopadl dalsi rok (nejspise pod full time). Osobne bych chtel taktez zacit obchodovat spready, avsak se potacim ve zneti informaci vsude okolo. Co vim, tak je nejlepsi si otevrit si ucet u IB - rad bych nejprve testoval, jake pozice si vubec mohu dovolit (jake marginy jsou pozadovany)... Pro otevreni uctu u IB je zapotrebi 5000USD, je to dostatecna hodnota pro spreadove obchdovani (myslim tim zpocatku kalendarni spready). Posleze, zda-li je vubec moznost na takovem to uctu pote "zkouset" sve pozice - je mozne paper i spreadove obchodovani?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 95
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 6 months later...
  • 1 month later...

No, je to tady s odpověďmi nadlouho (pravda, i z mé strany), ale každopádně situace je taková, že skoro rok jsem na fulltime, účet jsem nevymazal, ba právě naopak. Obchodování spreadů, tak jak jsem se naučil zde, funguje.

gulii:
Účet s 5000USD otevřou například u Infinity Brokerage, ale jak jsem zmiňoval, zpětně to považuji pro spready za moc malou částku, i když mně to třeba vyšlo.

Tomovi_czr bych doporučil (pro případ že se opravdu nechce plést), aby své zprávy ověřoval z různých a nezávislých zdrojů a nebral jako etalon způsobu verifikace zpráv časopis Blesk či obdobná média.

Ať se vám daří!

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: petr.spready: Petre, jeslti to neni tajemstvi zajimalo by me o kolik jsi zhodnotil svuj ucet. Osobne jedu jiz pres 2 roky a me zhodnoceni je velmi male. Od me startovni castky 10K je to asi 5% od te doby co jsem zacal po vsech nakladech. Delam zatim docela hodne chyb. Od te doby co jsem na seminari byl uplynulo jiz par let a tak jak spready tenkrat fungovali tak jiz uplne presne nefungujou (coz je pochopitelne). Ma startegie a nestroje se taky zmenily. Osobne pouzivam s3z0nalg0, ktere si myslim nema konkurenci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...