Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
tomnes

Dr. ELDER a jeho knihy

Doporučené příspěvky

to for dummies berte s nadsazkou. zaber obou knih se zcasti prekryva CIMTR je kompletni uvod do tradingu a probira vsechny temata( psychologie, analyza, money-managment).kdezto TFL mi prislo ze se zabyva prevazne analyzou tedy popisem indikatoru a obch. systemu.ostatnich temat se dotyka jen okrajove.ja bych doporucil precist knihy obe a spise v opacnem poradi nez byly napsany.zkuste se na to podivat takto: tech 40$ co kniha priblizne stoji neni ani 1SL takze i kdyby vam usetrila jen ten jeden SL tak se to vyplati(samozrejme nepocitam cas ktery stravite ctenim:-))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Presne tohle jsem se potreboval dozvedet. Koupil jsem si na zaklade vyse zminovane recenze na financnikovi spise CIMTR a musim rici ze hltam stranku za strankou. Koupil jsem si k tomu i study guide a investice byla ale ponekud vyssi nez uvadite, neb jsem za knihu dal v knihkupectvi £45+studyguide za £17, a co se tyce TFL stoji tu kolem £50=study guide £18, coz neni nejmene, ale je dulezite se k tomu postavit presne jak rika richip:)

mimochodem nasel jsem dalsi knihy od Eldera
Study Guide for Entries and Exits: Visits to 16 Trading Rooms
The Complete Trading for a Living: The Legendary Approach to Trading with the Companion Study Guide - tato ma vyjit v cervnu 2006

[bold] [/bold] [bold] [/bold]
nesetkal se s nimi nekdo, kdo by mohl rict jestli stoji za to?

diky
j

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
prie behani po internete som nasiel knihu Trading for living v pdf formate a dokonca v CZ jazyku.
dostala sa do ruk uz aj vam?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jurie,
ta kniha není oficiální překlad - viz začátek tohoto threatu, kde se to tuším diskutovalo.
Je to nelegální kopie, kterou někdo vytvořil a šíří bez souhlasu autora, takže nic co bychom zde mohli doporučit nebo recenzovat.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
včera jsem si objednal knihu Come into my trading room: A complete guide to trading.Během objedánvky mi blbnul internet a najednou koukám a nějak se mi podařilo tuto knihu objednat 2x.Pokud někdo uvažuje o koupi,rád mu jednu knihu prodám za 50% slevu.Dvě knihy jsou pro mě zbytečné.

Kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,

na strankach financnika som nasiel moznost objednat si knihu Tradingem k bohatství (Trading for a Living) od Eldera. Vydavatel vsak zasiela dobierku len v ramci Ceskej republiky.
Ja som zo Slovenska a rad by som si tuto knihu objednal. Vie mi prosim niekto poradit o nejakom inom sposobe?

Dakujem,

Peter

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
V listopadu se vyskytuji v Bratislave a Banske Bystrici (pristi tyden - Banska Bystrica). Pokud mas zajem o knihu napis na email v profilu.

Milon

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Bude někdy kniha Tradingem k bohatství i v knihkupectvích nebo je možné si jí obstarat pouze přes financnik.cz?Byl jsem ve 2 největších obchodech s knihami v K.Varech a nic.

Děkuji za odpověď a příjemný zbytek dne.

Honza

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Honzo,

kniha prozatim skutecne v bezne prodejni siti neni. Vyjimkou je pouze brnenske knihkupectvi Barvic-Novotny. Zvazujeme vsak i tuto moznosti jejiho zarazeni do klasicke distribucni site kamennych knihkupectvi v CR a mozna i SR. Jasno v teto otazce bude zrejme pristi tyden.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky,kdyžtak ji mohu vždy koupit přes finacnika(pokud nebude vyprodaná).To Brno mám celkem z ruky.

Mohu se zeptat zda není nikdy v plánu vydat českou verzi Come into my trading room,pro nás co si anglicky maximálně něco koupíme a s velkým úsilím se zeptáme na cestu by to bylo velmi příjemné ;)

Děkuji.

Honza

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.