Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

To ne.
Pokud vstouéš klasickým bracket tak se zadají automaticky SL a PT a to vše jde na burzu zárovň. Ten SL a PT ale nefunguje dokud není vyplněn vstopní příkaz. Teprve pak jsou SL a PT aktivní v pravém slovasmyslu. Následně když trh trefí přeba SL, tak se pt automaticky maže aby tam nevisel. Nic z toho co tady píšu ale nemá nic společného s tvým počítačem. Jen to žes je tam poslal.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To ne.
Pokud vstouíš klasickým bracket tak se zadají automaticky SL a PT a to vše jde na burzu zárovň. Ten SL a PT ale nefunguje dokud není vyplněn vstopní příkaz. Teprve pak jsou SL a PT aktivní v pravém slovasmyslu. Následně když trh trefí přeba SL, tak se pt automaticky maže aby tam nevisel. Nic z toho co tady píšu ale nemá nic společného s tvým počítačem. Jen to žes je tam poslal.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ok, myslim ze to je jasne a istejsie pouzivat jednoduchy bracket, poziciu potom riadit manualne. Multibracket je policko strategy a na burzu ide prvotne len jeden prikaz (nemilé) a neriesi to teda tvoj dotaz, no dobre vedet.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

Zdravím všechny,

chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s funkcí Market Replay v SOL platforme? Všiml jsem si této možnosti a rád bych to rozchodil, ale nevím kde sehnat data nebo jestli si je musím nahrát přes tlačítko recording? Díky moc za každý postřeh.

Přeji všem úspěšné obchody

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

To helltrader:
zapneš market replay, poté zapneš recording a data (seance) se ti začne nahrávat. Aź dotrejduješ, recording vypneš, uložíš a poté se k nahraným datům (seanci) můžeš vrátit. Myslím, že bys na to metodou "pokus/omyl" určitě přišel - není to nic těžkého.
Lukáš

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

To LukeV:

děkuji za odpověď - na to jak nahrát data bych - jak říkáš - určitě přišel, ale dost mě taky zajímalo jestli je můžu někde stáhnout a použít, abych nemusel nahrávat den po dni....každopádně ještě jednou děkuji za odpověď

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 3 months later...

Zdravím,
mám dotaz ohledně nastavení cenové osy v SOL. Rád bych, aby se myš při pohybu v grafu posouvala o hodnotu, kterou do SOL zadám. Např. hodnota jednoho ticku u russellu je 10 USD a tak chci, aby se myš posouvala o 0,1 hodnoty bodu. Nechci tam posuny o setiny, protože to mě mate při počítání např. hodnoty SL.
Snad jsem to napsal trošku srozumitelně :-)
Hledal jsem v SOL i na diskuzi a nebyl jsem úspěšný. Ale v programu jsem to už kdysi dávno vykoumal. Teď instaluji SOL znova a už to nemohu najít.
Díky za případnou radu.
Lukáš

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 3 týdny později...

Nazdar je možné alebo ma niekto skúsenosti ci sa dá demo Sol napojit na Ninja trader jedna sa mi hlavne o zdroj dat sol ktoré by som použil na Nj

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
nevíte někdo, jestli existuje v SOL trader funkce stejná nebo podobná funkci "PRAVÍTKO" v Gecko TnT pro zobrazování ceny v grafu?
Prošel jsem komplet tuto diskuzi i diskuzi Striker a nenašel jsem.
Předem děkuji za odpovědi

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokiaľ viem tak nie musis si len vyratat počet tikov a bodov kde si kúpil ale keď obchodujes tak aspon v dome ti ukaze sumu keď nadides misou nad alebo pod hodnotu kde si kúpil ale pozor na spreadovom dome ti to ukazovať nebude

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.