Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodování z grafů v Sierra Chart


Doporučené příspěvky

Předem se omlouvám za outopic, ale mohl by mi někdo prosím poradit s nastavením WCCI v Sieře?Nebo mě alespoň odkázat někam kde bych nalezl odpověď, na fóru to hledám už několik dní včetně googlování a nalézám jen staré nebo nefunkční metody (respektive jednu a tu samou dokola) :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh:

Díky, ale to bohužel nemyslim, protože:

1.link na ftrader.de je nefunkční
2.i když jsem ftrader sehnal jinde tak mi Sierra vypisuje chybné hlášky, které jsem už kopíroval zde: www.financnik.cz/forum/read.php?23,66704,216797#msg-216797 bohužel bez reakce
3.snažil jsem se opravit pomocí SCCustomStudies.exe, bohužel link uvedený v článku Tebou postovaném je opět nefunkční a jinde jsem ho nenašel, ani na stránkách Sierry :/

Doufal jsem v nějaký aktualizovanější návod jak WCCI v Sieře nastavit a to samozřejmě nejen pro mě, ale i pro ostatní, na fóru jsem našel spoustu dotazů tohoto typu, ale buď bez odpovědi nebo s linkem na tento článek:/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rad by som sa spytal na tu poslednu pasaz o obchodovani cez IB a analyzy vykonavane na datach z IQfeed...ja sa podobny setup teraz pokusam rozchodit a myslel som ze to pojde v jednej Sierre ktora prepoji oboje aj IQfeed data aj IB cez feewaiver, ktoreho instalacia je opisana na stranke IQfeedu..o tuto instalaciu som sa aj pred par dnami pokusil na jednom pocitaci, kde mi to ale nefungovalo , na druhom, ktory mam ako zalozny mi to fungovalo..este som nezistil pricinu, na tom budem asi pracovat cez vikend. Ma s tym niekto skusenost, s pouzivanim feewaiveru a obchodovanim v tomto setupe?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
×
×
  • Vytvořit...