Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

martinku díky za info.Myslel sem si to že je asi problém s TWS.Sierra totiž v tom messege log píše:
NOTICE: Due to IB problems, if you experience the recent hour is missing in your intraday charts, upgrade to version 164.
a pak je tam nějaký "Error code 2104".
Včera sem dělal upgrade TWS a šlo to.Teď to asi nejde a snad bude nová opravená verze.
Díky za tvůj čas a pomoc :o)
Zatím co tedy budu mimo trhy aspoň budu mít víc času na opce in the style of Mplay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kahiros

verzi TWS najdeš v menu Help - About Trader Workstation... S tím grafem nevím, mě to jenom nechtělo jet live - prostě se to kouslo a graf se už neaktualizoval.

Mě se čas rozcházel u backfillu - trhy se začaly hýbat až v 16.30 místo 15.30 ... - ale jenom u backfillu, když jsme to stihl real, tak to bylo OK. No a poslední cca 2 dny to pro změnu nenačítalo u live poslední hodinu - no prostě hrůza děs.
Na fóru SC psali, že IB slíbila, že to do konce týdne rozchodí - tak snad nekecají.

romang

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kahiros:
také jedu na TWS verzi 870, ale žádné problémy nemám. Je to tím, že po několika updatech Sierry, které mi vždy způsobily nějaké komplikace, jsem se vrátil k verzi 129 (měl jsem jí zálohovanou) a od té doby můžu pravidelně instalovat nové verze TWS bez vlivu funkčnost.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
taky jsem mel problem s backfillem (chybela hodina). Nova verze Sierry mi pod Linuxem nefunguje, tak musim porad pouzivat verzi 144. Problem s backfillem jsem nastesti vyresil tim, ze jsem si prenastavil casovou zonu na GMT - v Linuxu jde timezona nastavit pro kazdou aplikaci zvlast :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...