Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
PET

Spolupráce IB - SIERRA Chart

Doporučené příspěvky

Dobry den - mate nekdo zkusenosti se zadavanim obchodnich prikazu v sierre? Je to jednoduche - prehledne? Rozhoduji se jaky software pouzit pro intradenni obchody v navaznosti na platformu IB. Prozatim me nadchnul Bracket Trader, ale tam mi jde obchodovat pouze jednu komoditu - mozna delam nekde chybu.

Dekuji Jura

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
jura.ch V Sieře se dá obochodovat a to dokonce jednoduše přímo z grafů. Anebo klasicky pomocí DOMu. V grafu jsou pak vidět pomocí čar zadaný příkazy, otevřený pozice atd. Stop lossy atd. jdou jednosuše posunovat přetažením myší. Viz přiložený obrázek. V Bracket Traderu jde obchodovat normálně pouze jedna komodita. Pokud bys chtěl víc, lze to taky. Viz help programu - Multiple Symbols.

5654

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Velice dekuji za komplexni odpoved?
Abych mohl zadavat obchodni prikazy - musim mit urcite spravnou uzivatelskou uroven sierry - ze?

Je to od urovne 4 vyse?

Diky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ER-RUT v Sieřře
Dnes jsem zkoušel načíst data RUT z TWS do Sierry a nešlo to. Na TWS jsem nastavil RUT, data jsem načetl okamžitě do TWS, ale jakmile jsem zadal RUT-200812-NYBOT do Sierry, tak mě to napíše že symbol nezná. Kde je problém? Díky za pomoc.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Přeju všem krásný den,
i přes pročítání diskuse bych chtěl poprosit o radu,nepodařilo se mi to nikde pořádně vyčíst. Chtěl bych začít paper obchodovat, mám simulovaný účet u IB, ale nejde mi spustit graf. Jaká je teď zkratka pro e-mini Russel2000 a jak je to s kontraktními měsíci.
moc díky za pomoc,
přeju všem mnoho úspěchů.
David

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim vsetkych,

chcem sa spytat, ci niekto obchodujete priamo z grafov Sierry a ake su Vase skusenosti s prepojenim na TWS, hlavne co sa tyka
- rychlost a spolahlivost odoslania / zrusenia prikazov
- posuvanie STP / PT v grafe a jeho posunutie v TWS
- managovanie viacej kontraktov a postupne uzatvarenie pozicii
- skusenosti s prikazmi, ktore 'vyseli' v TWS/Sierre ale neboli v Sierre/TWS a ci ich bolo lahke zmazat / zmenit

Vopred dakujem za Vas nazor
Kef

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím
Po dlouhé době jsem si chtěl dát do pořádku data a v Sierra jsem downloadoval trhy které sleduji ES,NQ,YM,EUR vše OK. Jako obvykle probíhal download a když se někdy zadrhnul, opravil jsem to Upravy-Editovat/Obnovit data a OK.
Ale u bývalého ER2 to nemohu zvládnout. V TWS mám RUT-NYBOT-...TFZ8 a data mně jdou. Když v Sierra otevřu nový intradenní graf TFZ8, tak se začnou data načítat od okamžiku otevření grafu. Napíše mně to žluté pole že chce downloadovat histor.data, ale nic. Po chvíli se objeví Download failed. Když ho chci oblbnout výše popsanou fintou, tak nic.
Tak nevim řekla moje.????

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To Valaki:

Taky mě to včera u TF nešlo(někdy se mě to "kouše"i u jiných tickerů),konkrétně včera jsem TF zkoušel 20x a nic,dělal jsem to v průběhu obchodních hodin.Mám zkušenost že pokud si stáhnu data ráno nebo nejpozději do 15,30 tak jde vše mnohem lépe stahovat.TF jsem opravil dnes ráno přes Edit...(mimo obchodní hodiny),a byly tam hned úplně všechny.Možná náhoda,ale zkus to.

borax

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj mam prosbicku . Jakou maji zkratku EuroBund (FGBL) v programu Sierra Chart, ktery mam napojeny na IB ? A jaky je potreba objdnat graf u IB ? Diky moc za pomoc :-). Nedari se me tam ty data dostat. Ahoj Tomas

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Právě se roluje na GBL-200903-DTB u IB je nutno aktivovat evropské trhy Eurex level I, počítají si 8 € měsíčně.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.