Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Windows 8 - kompatibilita


nick

Doporučené příspěvky

mira_k no neviem neviem, co som pozeral tak tie novinky predstavene alebo este len co budu predstavene ako asus tranforme book, ci surface, asus taichi a podobne tak nezaznamenal som zeby mali podporu 3g a slot na sim. Alebo mi nieco uslo? mozes byt konkretny a hodit sem ktore si konkretne myslel co tento slot maju?

Tu je taky prehlas vsetkych
extrapc.cnews.cz/clanky/windows-8-jsou-tady-prehled-soucasnych-chystanych-zarizeni

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K. to je podobne ako cqg trader, avsak tam nevidim graf, nic z toho nemam, pretoze ak pride alert nemozem hned davat reverz ci stop, musim kuknut co sa na trhoch deje a podla toho reagovat. A podotykam kuknut sa na nich s grafom ktory riadne pouzivam so vsetkym nastrojmi ako maju a nie len vydiet sviecky, to mi nic nepovie.

mira_k a myslis ze by mal byt rozdiel v zadanych prikazoch ked to otvorim na tablete alebo na pc hlavnom? ved su drzane na serveri a nie u mna. tzn ze by to malo byt zhodne. ci?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Na semináři backtestování jsem obdržel obchodní deník Petra Podhajského a bez problémů jsem ho používal v kombinaci Win7 a excel 2007. Nyní na novém PC mám Win8 a deník (stejný excel 2007) hlásí chybu viz obrázky. Po zpuštění analýzy na listu "Výsledky" nejsou vidět informace k "reálným obchodům" a k "výstupům SL/PT", přitom grafy se zobrazují pro všechny tři možné varianty výstupů... Věděl by někdo co s tím? Mě napadá pouze downgrade na Win7...

25355

25356

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...