Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pozor!!! Bouře v USA


paveln

Doporučené příspěvky

ja to mam rozlozeny ruzne,ale jak sem psal vstoupil jsem v patek a to bylo brzo,ale cas prijde toho se nebojim,trhy vzdycky padaji rychlejc dolu nez jdou nahoru .to strach vsechny ovlada a toho vyuzivam.Jako to co obchoduji zvladne i male dite,obchoduji vzdy jen zvlastni udalosti,kdy i blbec kterej nevidel nikdy graf pozna ze nastalo silenstvi a trhy se hrouti jak nerizena strela.
A navic tohle je jen krasny prilepseni jednou za cas,takze nejsem nucenej obchodovat za kazdou cenu a abych rekl pravdu zezacatku sem mel i stesti,protoze sem zacal s malim uctem,kterej se me podarilo postupne znasobit a na LB sem opravdu uz pohadkkove zbohatnul,no a pak sem se zajistil hlavni prijem odjinut a proto trhy beru jen obcasne prilepseni i kdyz podstatne dobre.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 83
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cim dal lepsi :) Ale co, trochu srandy nezaskodi, kdyz maj na NYSE pul metru vody.... :)

Nakonec muzu ti rikat "Borec nakonec" ?

Tuhle jsem cetl posledni clanek Tomase, a nejak si nemuzu pomoct, ale porad mi naskakuje ta prvni veta z jeho zaveru....


Kazdopadne i mne velmi zajima tvoje lisacka strategie jak obchodovat podle bourek apod. Tak to vybal co si shortoval.. Neboj nemyslim ze by te tu nekdo nasledoval a kopiroval tvoje know-how ;)


Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ako to vyzera na zajtra? uz vypumpovali vodu? bude sa obchodovat riadne?
Mimochodom chcem sa opytat NQ ES sa obchoduju na CME ktore sidly v chicagu, co s tym ma spolocne NYSE v new yourku? Preco to vlastne vyply vsade?
Dneska som pocuval na TA3 ze sa burka ruti na chicago, takze neviem neviem. Jak to vidite vy? co hovoria spravy v USA? V skratke

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...