Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích V


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 41
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

detroit:
jestli si to dobře vybavuji, tuším v současnosti bydlíš v US, bo ne?! ;) Jestli tomu tak je, tak tam toho máte v TV určitě ohledně fiskálního útesu ažaž. No a zřejmě právě proto se chovají indexy jako na houpačce. Nejlíp je to vidět dva dny nazpět, kdy nejdřív jeden z demokratů otrousil, jak moc jsou frustrovaní z toho vyjednávání, aby potom mohl před lidi předstoupit druhý den zástupce republikánů, aby se národu svěřil jak moc je v této záležitosti optimistický!! :) Prostě fraška, stejné divadlo jako v naší politice, jen v américkém stylu ;) No ten stejný republikán ale před nějakou chvílí řekl, že nenastal žádný pokrok...že by jej ten optimismus tak rychle přešel?! :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cau Dillinger,

dik za komentar, ted uz je mi to jasnejsi - jelikoz TV nesleduji uz vice nez 10 let, nemohl jsem toto tusit. Jinak jsem se asi pred 4 lety prestehoval z USA do Kanady, coz je v zasade totez, jen tady na tu politiku kaslou fakt uplne vsichni - ostatne je to uplne jedno, kdo je z jake strany, vysledek je vzdy stejny - nas zivot to nijak neovlivni. Jak jeden chytry clovek kdysi rekl: kdyby vysledky voleb mely na neco vliv, uz davno by nam volebni pravo sebrali :)

Jinak se nam blizi konec roku, tak cekam ze aktualni deni na trzich bude prinejmensim "zajimave" pro pozorovani, ne az tolik pro profitovani ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zbytocne vela premyslania o situacii na trhu viac skodi ako pomaha (z toho vzislo aj to moje tradingove moto, obchodujem prilezitost nie trh) Za predpokladu ze mam hotovy a riadne odtestovany a funkcny system a nejako som sa nespecializoval ho nastavit na vysoku ci nizku volatilitu (co pochybujem ze niekto takto nastavuje system), tak jednoducho mojim cielom je vstupit do obchodu pokial mi to obchodny plan "prikaze". Moj nazor je taky ze treba nechat obchodovat nas obchodny plan za nas. Myslim tym nepremyslat v danej situacii ked sa vykresli pravoplatny vstup ale jednoducho vstuppit, bez ohladu na to aka je volatilita, ci ine faktory. Aby bolo jasne o com hovorim tak sem prikladam jeden obrazok do prilohy Na financniku (myslim) som raz cital clanok na co by sa mal zamerat trader, resp vytvorit si a osvojit si a vypestovat akusi traderovu mysel. takze ho podavam v mojej uprave tabulkovej

21191

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj filip44
vůbec mi nešlo o hodnocení obchodů.
Chtěl jsem jen naznačit 2 podobné akciové indexy a u cca zajímavé S/R vstup ve stejny čas do obou trhů se stanovením stejne výšky - hodnoty SL a automaticky přijmou ztrátu u jedného z nich a automaticky + něco navíc vzít u druhého vstupu. SKALPOVÁNÍ????????
Ovšem nepoměr RRR. Poňal malčik? ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím spekulanti, Dnes jsem v SIMU na YM skusil 2 obchody oba SL - bez komentáře Pak jsem zkusil vstup cca ve stejnem místě, ale jak jsem psal posledně ( bohužel bez odezvy :-( ) 2 stejne korelujíci trhy a do jednoho buy (ES) a druhého sell (YM) a ať si profíci dělaj co chcou. Tak ať se daří!

21398

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A aky ma zmysel vstupovat do 2 korelujucich trhoch s rozdielnymi smerom?
Ved korelujuce trhy vecsinou kopiruju smer.
Nebolo by pre takuto strategiu alebo obchodnu taktiku si najst dve absolutne nekorelujuce trhy a tam vstupovat takymto sposobom?
Myslim si ze existuju trhy rozne smerujuce ktore je mozne nejakym sposobom spojit v tom smere ze ked ES ide hore tak CL ide dole (to len pre priklad) v skutocnosti neviem ake dve trhy sa takto daju zobchodovat.
Jeden cas som skusal aj obchodovat europske trhy a myslim si ze nemecke dlhopisi idu opacne ako nemecke indexi,. (treba skusit)
V kazdom pripade ist rozdielne smeri v korelujucich trhoch sa nemusi javit ako velmi efektivne - ale je to len moj nazor a postreh

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...