Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích V


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 41
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rogi kazdy ma svoj pohlad na trhy ale toto neje system ale skor hazardne hadzanie kockou.
No ale proti chuti ziaden disputat ako sa hovori. ked ti to takto chuti a prinasa ovocie neni co riesit.

Schvalne by ma ale zaujimalo aky velky pouzivas SL kde ho umiestnujes ci logicky alebo ho hodis len tak?
prave v chopackom priebehu trhov je najhazardnejsie umiestnovat SL len tak, aj ked cena pojde tvojim smerom moze ta pred tym vyhodit. Jedine zeby si umiestnil SL dost daleko, co je ale neefektivne z pohladu RRR.
A mas to aj odtestovane alebo ta len tak kopla muza nieco take skusit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdarec spekulanti, nikdo nic nepise, tak tady neco mrsknu co vlastne ted jedu. V podstate furt to stejny. Cely system je skoro popsan v screenu. Po odbactestovani roku 2012 uspesnost systemu jen 26,48 % celkem 67 obchodu s PT a 186 SL+BE (zaradil jsem BE do ztrat-schvalne) jinak ted za leden mam celkem 7 obchodu 2x SL,4x BE a dnes 1x PT- takze nic moc ale uz jsem malo v + sam jsem zvedav jak to pujde. At se dari!

21688

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 2 months later...

zdravím
fyi pokud by se někdo divil, proč trhy dnes kolem 19 hod prudce spadly a vrátily se zpět

je za tím hacknutý twitter účet PR Bílého domu a fake tweet o útoku na White House a zranění Obamy

twitter.com/Breaking911/status/326745523786752000

blogs.marketwatch.com/thetell/2013/04/23/u-s-stocks-briefly-erase-all-gains-after-fake-ap-tweet-on-obama/

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...