Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Akcie - divergence


xzajic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

EasyLanguage vidím poprvé v životě, ale nemělo by to být nějak takhle? TendaysHigh = Highest(high,10); změnit na TendaysHigh = Highest(close,10); Exit1 = IFF(High >= TendaysHigh, 1, 0); změnit na Exit1 = IFF(Close >= TendaysHigh, 1, 0); Ohledně testování. Bez nějakého většího bádání mi vyšlo zajímavé, sestavit portfolio ze SPY, DIA a IWM. Pro každý titul alokuji 1/3 kapitálu. Je to s použitím páky 2:1 a s komisemi 2 USD RT.

21457

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem vyzkousel oba pristupy a je zajimave, ze pokud se high pocita z close ceny, tak strategie dava o poznani horsi vysledky. Nicmene moje prumerna delka obchodu cini 184 dni, coz znaci, ze close se nepocita tak, jak by melo. Dneska uz toho necham, jsem na to prilis unaveny, ovsem zitra to jeste prozkoumam.

Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Diky za odpoved. Mne se stockfetcher, nezdal prilis prakticky, prave z duvodu toho, ze mi chybela podpora nekterych prvku a nemoznost podrobnejsiho backtestu. Tuto strategii jsem se take pokousel prevest do EasyLanguage, ale selhal jsem pri reseni vstupu. Nyni nemam cas se k tomu opet vracet. Nicmene v budoucnu bych se tomu chtel opet venovat.

Pokud bys nasel jeste nejakou lepsi alternativu, dej vedet.

Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkné, dnes exit na PT, zisk 7% proti blokovanému marginu za necelý den a celý účet jsem zhodnotil o 0.6%.

Ideální je na toto podle mě TOS, ale tam je známý problém s residencí. Zkoušel jsem i OptionOracle, který Tomáš doporučoval na kurzu, ale ten v nové verzi už podle mě funguje jen pro indický trh, nebo jsem to nepochopil jak to zprovoznit...takže pracuju s menším košem a vybírám to ručně, což má také svůj půvab :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...