Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

kraliczech Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ahoj nedávno jsme slyšel o icmarket, kde je prý
> rychlé plnění, malý nebo žádný spread + komise, je
> to ECN a počáteční vklad jen 200$ což mi přijde
> jako ideální kombinace, tak se chci zeptat jestli
> s nima někdo obchodujete a to co píšou je fakt
> pravda (já to mám vyčtený jen z externích zdrojů)

Doufam ze rozumis jak to funguje u "brokeru" kde ti otevrou ucet s 200 dolary. Je to v zasade jako jit s 200 dolary do kasina, muzes nejakou chvili treba i vydelavat, ale nakonec to tam vse nechas, at delas co delas. Nechci te timto od takoveho pokusu nijak odrazovat, myslim ze neuskodi zkusit si to na vlastni kuzi. Taky jsem si tim v zacatku prosel :)

P.S. Jakmile nekde nabizeji nulovy spread, mas jistotu ze se nejedna o seriozni nabidku. Je to jedno z poznavacich znameni ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 10 months later...

Dobrý den,
tohle téma nebude asi nikdy úplně vyřešené :-) Staré diskuze jsem zde četl, ale před pár lety byla situace určitě jiná a tak již dnes ty informace nemají moc velkou hodnotu.

1) Jakého byste doporučili brokera/brokery pro rok 2015? Jsou pro mě samozřejmě důležité malé spready, aktuální data a také platforma MetaTrader 4 nebo 5.
Taky by bylo fajn, kdyby měl broker v česku pobočku, aby nebyl problém dostat tam (a zase zpět) peníze, abych jim sem tam mohl napsat dotaz apod. (což můžu i v AJ, ale česky si zvládnu vyměnit s kýmkoli daleko víc informací za kratší dobu)

2) Dále bych se chtěl zeptat, jestli je dnes zvykem, aby si broker bral od klienta ještě jiné poplatky, než ve formě spreadu (uměle navýšený rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou) a swapu (poplatek za "půjčeni" peněz při použití páky, jestli jsem to správně pochopil). Ve starších vláknech se mluvilo o jakýchsi poplatcích "CFD" a o poplatcích "RT", ale vůbec nevím, co to znamená, a jestli se to dnes vůbec používá. Google mi na tyhle zkratky žádné vysvětlení nedal.

Děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...