Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro vlastní aplikaci


Doporučené příspěvky

Zdravim,
tvoříme s týmem komplex automatických systémů založených na genetickém algoritmu v naší vlastní aplikaci. Chtěl jsem se zeptat, zda je možné napojit některého Brokera na náš systém a přes aplikaci obchodovat a sosat data. Nebo bychom museli udělat most k některé aplikaci, kterou broker poskytuje? Děkuji za rady

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Na IB jsem se koukal, tam asi nebude žádnej problem, jejich gateway se mi líbí, ale musel bych tam ihned nafundovat 10K, což se mi zdá zbytečné, když budeme třeba půl roku papertradovat. Je lepší stavět program v javě nebo c++? Zajímá mě rychlost a možnost připojení. Díky za připomínky.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Curi, tvoje problémy na moje ostny :-) Možná zkus uvést nějaké podrobnosti, jaké objemy na jakých timeframech a jakých trzích chcete točit, na jakém principu chcete obchodovat (indikátory, PA, statistika, něco úplně jiného...), jakou technikou (market, limity, stopy...). To je jako když se zeptáš jestli máš koupit benzín nebo diesel...co ti na to asi tak kdo bez dalšího upřesnění řekne?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Curi:

Vyber si pro papertrading stejného brokera s jakým pak budeš obchodovat živě, jinak se výsledky můžou dost lišit. U IB sice musíš dát na začátku 10000 $ ale hned můžeš zase vzít část zpět. Pro obchodování Ti stačí mít na účtu 2000 $

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.