Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

v záložce Account Performance sice na podzáložce summary vidím celkové výsledky, ale jednotlivé obchody už ne. Kontrolaval jsem "advanced" a mám zaškrtlé správné trhy, instruments atd. Věc se týká jen aktuálního dne. Pokud dám sestavit např. od 1.5.2009 do 20.5.2009, vidím všechny obchody kromě dnešních. Nevěděl by někdo kde je "zrada" ?

Díky

Petr


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,
mel bych dotaz ohledne zadavani prikazu v Ninjovi.
Hledal jsem jak jsem hledal ale nenasel jsem nikde moznost v Ninjovi zadat prikaz na nakup za urcitou cenu.
Mam totiz problem, zde kdyz chci nakoupit na close usecky, tak kdyz zadam po uzavreni usecky prikaz Market, naskoci mi pri vice kontraktech i 2-3 ticky slip. Pri pouziti varianty za Ask nebo Bid, nikdy nevim kolik presne v zadani prikazu ten Ask nebo Bid bude.. (resp. ja chci urcitou cenu, ale Ask i Bid muzou byt jinde a me pak trh uz nevyplni a ja prichazim o obchod). Nejak nevim jak toto vyresit..
Nemuzete se pls nekdo podelit kdo uz delsi dobu v Ninjovi jedete, jak to resite, aby byl vstup co nejblize vasi pozadovane castce a s co nejmensim slipem?
Diky
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši,
za příkaz typu Market vstoupíš do trhu hned, tj. za aktuální cenu, nicméně na druhou stranu zde hrozí možnost slippage. U Stop, Limit příkazů slip nehrozí, nicméně zase není zaručeno, že trh onu hranici protne a ty se do toho obchodu dostaneš...

Nejlepší asi bude, když mrkneš na tento článek:
www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/typy-obchodnich-prikazu.html

Ať se daří.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...