Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kurzy v budoucnu...


Doporučené příspěvky

Zdravim,

je skvele, ze se Tomas a Petr rozhodli pustit do poradani kurzu. Probehlo jich uz nekolik a jak se zda, vsechny byly vyborne. Osobne jsem se na zadny neprihlasil z prosteho duvodu, chci pockat, az budu mit za sebou radu zkusenosti z paper tradingu a budu mit alespon hrubou predstavu o finalni podobe meho obchodniho systemu. Pak mi urcite da kazdy kurz mnohem vic.

Z toho ale plyne jedna otazka... Planujete do budoucna tyto kurzy opakovat? Zatim jsem koukal, ze s vypisem novych terminu to moc ruzove nevypada. Je realne, ze vam toto nadseni vydrzi napriklad rok a dele nebo se jednalo spise o jednorazove akce na popud vetsi skupiny navstevniku serveru? Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,

co se kurzů týče: půvdně jsme kurzy vůbec neplánovali, spíše vznikly tak nějak z žádosti mnohých. I cena myslím napovídá tomu, že neděláme kurzy pro žádné závratné zisky - spíše jde o určitě proplacení času, který bychom jinak ztrávili např. tradingem nebo studiem grafů. Z tohoto důvodu ani zatím nezamýšlíme přílišnou intenzitu - i když asi intenzitu trochu zvýšit budeme muset, protože zájem je skutečně neobvykle vysoký. Též připravujeme i několik dalších témat kurzů, o které nejčastěji naši čtenáři žádají, zatím je však předčasné cokoliv slibovat - vše bude včas a s předstihem vyhlášeno na načem serveru. Jak dlouho nám nadšení pořádat kurzy vydrží se uvidí - zatím musím říci, že parta na obou kurzech byla fajn. Obzvláště pak na prvním kurzu. Dělat kurzy pro takové studenty je radost.
Jinak možná bych doporučil některý z našich kurzů naopak absolvovat ještě před hlubšími zkušenostmi z paper-tradingu. Na kurzech se právě můžete dozvědět mnoho věcí, které vás lépe nasměrují i pro váš paper-trading. Dozvíte se čeho se vyvarovat, nebo můžete i objevit nový směr pro vaše obchodování.
Hodně zdaru do obchodování,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáš má pravdu. Já bych s kurzem neotálel. Samostudiem chytnete občas dost skreslené představy a informace. Na kurzu dostanete naprosto ucelenou a ověřenou informaci (vč. obch. plánu). Mluvím o kurzu ID obchodování, na jiném jsem nebyl. Myslím, že bez absolvování tohoto kurzu bych si ještě teď "hrál" s nějakou hloupou platformou a pokoušel se uklikat myš :D
Zdravím Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

diky za nazory a doporuceni. Priznam se, ze mam trosku strach jit na kurz, kdyz jeste nic neumim a nemam ani trosku praxe z paper tradingu. Bojim se, ze nez se vsechno naucim, zapomenu to, co jsem se na kurzu dozvedel. Navic mi asi bez predchozich znalosti a zkusenosti vsechno nedojde a nedocvakne... Nicmene - nevim, jak jsou kurzy koncipovane a rad si necham poradit. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobry den,

prave jsem se vratil z kurzu "Uvod do intradenniho obchodovani...".

I kdyz jsem se puvodne bal (viz predchozi prispevky v tomto vlaknu) jestli pro mne bude mit vyznam, musim ted s radosti konstatovat, ze to bylo naprosto zbytecne. :-) Dekuji tedy Tomasovi & Petrovi za vybornou atmosferu a predevsim pak mnoho cennych zkusenosti a postrehu, z nichz urcite budou mnozi - vcetne mne - v realnem obchodovani profitovat (ve vysledku snad i financne :-)).

Takze dekuji a doporucuji tento kurz i vsem, kteri vahaji stejne jako donedavna ja.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobry den,

po par tydnech jsem absolvoval i druhy kurz, Obchodovani s pomoci nejpouzivanejsich indikatoru.

Rad bych touto cestou podekoval obema panum, Tomasovi i Petrovi, za vynikajici praci - dozvedel jsem se hodne zajimavych informaci a jsem presvedceny o tom, ze diky nacerpanym vedomostem budu schopen svoje ID (a v budoucnu mozna i pozicni, pokud me ID prestanou bavit ;-)) obchody vyraznym zpusobem zefektivnit.

Pokud je tu nekdo, kdo o ucasti na kurzu uvazuje a nemuze se zatim rozhodnout - bezte do toho. :-) Opravdu mi to hodne dalo (a urcite nejen mne).

Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravím Tomáše a Petra
Tak jsem právě prošvihnul 2 termíny intra kurzů. Vždycky jsem nestihnul včas reagovat. Je možnost si příští kurz předplatit ? Už 3 měsíce v papíru a ... Neuvažujete udělat CD(DVD) se záznamem ? Velice rád bych si ho koupil - když dostat se na kurz je honička.
tatanka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji hezký den,
bohužel předplatit kurz nelze protože termíny vyhlašujeme operativně podle zájmu a v tuto chvíli žádné další termíny připravené nejsou. Můžete se ale zaregistrovat k odběru avíza, které dostanete okamžitě po vyhlášení kurzu. O CD se záznamem v tuto chvíli neuvažujeme, protože přínos kurzu vidíme právě v možnosti interakce s lektorem.
Petr Podhajský

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

kurzy skutečně bývají obsazeny doslova "přes noc", takže se obávám, že nejlepší cesta je asi každý den pozorovat, zda-li již nedošlo k vyhlášení nového termínu a co nejrychleji se zaregistrovat. Termíny většinou vyhlašujeme po 15 dni v každém měsíci. Přesdregistraci bohužel neděláme. Rád bych vás zahrnul alespoň mezi náhradníky, ale bohužel i těch už registrujeme v řadě několik. Jediná možnost co mě napadá - zkuste prosím poslat Petrovi email tak týden před kurzem, zda-li se tam nějaké místo přeci jenom neuvolní. Pokusíme se do 14 dnů vyhlásit již květnové termíny, neboť mailů ohledně opětovného nestihnutí přihlášení se jsme nyní dostali více a zájemců je skutečně překvapivě mnoho. DVD ani CD neuvažujeme.

Zdravím,

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím školící tým,

rád bych přišel s malým návrhem - nešlo by v měsíci květnu vyhlásit 2. termín E-mini kurzu? (Mám takové tušení, že by asi nešlo, ale za zeptání...) Místo na tomto kurzu mi přijde jako hodně úzkoprofilová komodita - šel bych do toho LONG. Věřím, že jeden mimořádný termín by se v pohodě zaplnil. Když se Tomáš vyjádřil o obsazování doslova "přes noc", tak to byl asi právě tento kurz. Ostatní mají na květen ještě volné místa.

Jsem si vědom, že to děláte na úkor vlastního tradingu, ale my účastníci bychom to dělali v prospěch vlastního tradingu. ;)

Ale vážně, pokud by se vám povedlo najít volný termín, myslím že vícero začátečníků by to uvítalo s nadšením.

Díky.

Hodně zdaru do obchodování,
Saša

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...