Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kurzy v budoucnu...


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Zdravim vsechny,

mel bych dotaz jak daleko s predstihem planujete kurzy e mini obchodovani. Pracuju v zahranici a musim si naplanovat cestu hodne dopredu, vzhledem k terminum dovolenych v praci, zamluveni letenek a vubec spoustu ruznych vyrizovani, kdyz uz pojedu do Ceska ( jezdim tak jednou , max. dvakrat rocne ). Tak jsem se chtel zeptat zda neni mozne usporadat kurz e mini v mesici rijnu tohoto roku. Vim ze je to hodne dopredu a kvuli jednoho jedince se to poradat urcite nebude, ale za zeptani nic.

S pozdravem Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobry den,

jsem prihlasen na kurz intradenniho obchodovani 25.4. Mam v planu otevrit si ucet u IB a vyuzit jejich ziva data a potrebny softw. ( zatim jenom pro papertrading). Chtel jsem se zeptat jestli by tohle bylo mozne provest "na ostro" v ramci vyuky. Myslim, ze by to bylo pro vsechny poucne a me by to pomohlo.

S pozdravem
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký den,
to by myslím účastníci neměli moc radost :) Na kurzu se snažíme zaměřit na předávání obchodního know-how, celý den je nabitý informacemi, často končíme s lehkým skluzem oproti plánovanému harmonogramu a domu odcházíme až v 18 hodin. Myslím, že kdybychom nahradili část know-how několika desítkami minut administrativního vyplňování smlouvy, tak by to byl skutečně zabitý čas.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

chtel jsem se jeste zeptat. 4.4. mi prislo na mail upozorneni, ze jsem dosud neuhradil kurzovne. Kurzovne bylo 100% odeslano uz asi tyden pred uvedenym datem i s uvedenim variab. cisla. Doklad o provedeni platby muzu dolozit. Prestoze jsem odpovidal na tento email a zadal o prekontrolovani teto skutecnosti, nikdo mi zatim neodpovedel. Pracuji v zahranici a domu se dostanu jednou za pul roku, proto bych byl nerad kdyby ma registrace na 25.4. byla zrusena. Dekuji za pochopeni a brzkou odpoved.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
platba nebyla provedena ze zahranici, ale z uctu me matky u Ceske sporitelny. Ma matka dvakrat kontrolovala doklad ze Sporitelna a rikala, ze vsechny cisla a udaje sedi. Platba byla provedena asi hned dva dny po registraci.Na mail jsem vam posilal cislo uctu ze ktereho byla platba provedena. Dejte prosim vedet jestli nic z Ceske spor. nedorazilo. V tom pripade bych musel zjistit co se s temi penezi stalo a nejak to vyresit.

Diky moc
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

jeste bych se chtel zeptat zda je mozne zakoupit na kurzu knihu od L.W. Jak jsem vydelal milion dolaru za rok obchodovani komodit. Chtel jsem to predbezne zarezervovat v recenzi ohledne teto knihy, ale jsou tam uvedeny jen stare terminy ( nejpozdeji 4.4.). Tak nevim...

Diky Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...