Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kurzy v budoucnu...


Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Mam kratky dotaz ohledne komunikace. Psal jsem vcera ohledne kurzu na mailovou adresu, ze ktere mi prislo potvrzeni o zaplaceni. Vzhledem k tomu, ze panove admini byli na foru aktivni a na mail odpoved neprisla, obavam se, zda mail nezmizel nekde v elektronickych propadlinach, nebo v siti nejakeho spamfiltru. Chci se proto prosim zeptat, dorazila zprava, a pokud ne, jak je mozne se k Vam domailovat ohledne urcite zmeny ucasti na kurzu ? Dekuji predem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Dobry den

Rada bych se zeptala kdy asi tak planujete dalsi kurz Obchodovani s pomoci nejpouzivanejsich indikatoru. Chapu, ze mi jiste nemuzete sdelit uz ted presne datum, ale i priblizne datum kurzu konaneho v zari by mi docela pomohlo. Pracuju v Anglii a o online obchodovani jsem se s pritelem zacala podrobneji zajimat. Nejvice me oslovili Vase webove stranky Financnik.cz. Bohuzel vzhledem k tomu, ze k vyletu do Cech je nutne zakoupit letenky a naplanovat dovolenou, tak bych velice uvitala, kdybyste mi mohli alespon priblizit datum tohoto kurzu v zari.

Velice Vam dekuji za vasi odpoved.

Kamila

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

dne 18.8.2007 (pristi sobotu) probehne kurz Základy úspěšného obchodování na komoditních trzích. Mate uz predstavu, kdy bude dalsi termin tohoto kurzu?

FINANCNIK.CZ jsem objevil minuly tyden, velmi me to oslovilo. Okamzite jsem precetl manual, knihu Obchodovani na komoditnich trzich jsem uz take precetl a nyni procitam clanky a diskuse, abych nacerpal dasli informace.

Na zacatku tohoto tematu je uvedene, ze je dobre kurzy absolovovat i velmi brzy, ale pokud bych vedel dalsi termin tohoto kurzu, ulehcilo by mi to rozhodnuti se.

houmr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
mel bych v budoucnu zajem o kurz spreadoveho obchodovani a chtel bych se touto cestou zeptat, zda jsou soucasti kurzu i nejake materialy (kam si event. kazdy ucastnik muze delat vlastni poznamky).
Pro seminar Woodieho jsem videl, ze porizovani jakychkoli audio/video zaznamu nebylo dovoleno - plati toto i pro ostatni kurzy?

Nechci samozrejme tyto materialy dale sirit - chci se ujistit, ze v prubehu kurzu neni treba stravit cca 6 hodin psanim si vseho (vim z minula, ze pokud clovek neco posloucha jen jedenkrat, plno veci zapomene; je potreba si to pak znovu pripomenout napr. doma po kurzu).


Diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Gautier,
taková možnost bohužel určitě není. Už takhle budeme snižovat frekvenci kurzů, protože času je opravdu málo, takže neplánujeme, že bychom začali nějak aktivně objíždět ČR.
V Praze máme vyzkoušené zázemí, naši techniku a z Brna jsou to dvě hodinky cesty. ČR je natolik malá, že je podle mého názoru zbytečné pořádat kurzy nějak duplicitně na různých místech. To se hodí pro nějaké promo meetinky brokerů, ale u vzdělávacích kurzů si prostě každý musí rozmyslet co chce do tradingu investovat a těch pár hodin v případě cesty do Prahy mi přijde jako minimální překážka.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...