Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kurzy v budoucnu...


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

měl bych otázku týkající se obsazenosti kurzů.
Jsem jako začátečník přihlášen na kurzy 24. a 25.11., a zajímalo by mě, jestli v tu dobu bude ještě reálně možné se přihlásit na další sadu kurzů 9. a 10.12., nebo jestli už budou tyto pravděpodobně plné.
Chtěl bych se totiž až po absolvování první "várky" rozhodnout, zdali má smysl jít až tak brzo na další, nebo se budu spíš cítit na to chvíli vstřebávat a v praxi testovat nové informace, a další kurzy absolvovat až za pár měsíců.

Díky,
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 5 months later...

Dobrý den
objednal jsem si účast na kurzu e-mini 1 a až nyní mám peníze na poslání peněz,dostal jsem email o rychlé poslání platby.8.4. jsem se přihlásil a nyní chci poslat peníze přes internet banking.Chci se jen zeptat jestli nebyla má přihláška stornována a jestli někam musím zadat číslo objednávky.děkuji,kairon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,
zdravím pány Finančníky

Jsem přihlášený na úvodní kurz do intradenního obchodování emini trhů a rád bych se Vás zeptal, jestli si mám na kurz brát notebook, nebo jestli je to zbytečné. Jestli se na to samé už někdo ptal a je to tu na fóru, tak se předem omlouvám.
Moc děkuji za odpověď
S pozdravem
Novák

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať neuvažujete (neplánujete) realizovať kurz podobný kurzu "Praktický workshop backtestování emini trhů", ale primárne zameranú na pokročilú variantu FinWinu, ako je prezentovaná na emini II a s pokročilejším obsahom obecne?
Ďakujem za informáciu.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...