Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...

Ahoj,
mohol by mi niekto poradit s DOM v sierre, /mam data od sierry / nezobrazovanie ciselnych hodnot....?
,,, mal som live data od sierry bez hlbky trhu vsetko fungovalo ok , po aktivacii dat s hlbkov trhu sa mi , ale nezobrazuju ziadne ciselne hodnoty v DOMe.../inak vsetko funguje ako bez hlby trhu.
,,,nevedel by mi niekto poradit, ci treba v sierre este nieco zaskrtnut/povolit....?? /

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím Vás, zřejmě jsem špatně hledal, ale informací je zde tolik, že se musím zeptat na přímo. Chtěl bych na jednom počítači spustit druhou Sierru, jenomže mi to nějak nejde (Sierre jsem už zaplatil 20USD). Pracuji s IB. Buď jede jedna, nebo druhá. Kde bych našel více informací, jak to zprovoznit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte. Uz niekolko dni sa trapim s nastavenim Sierry. Ide o to ze p vstupe do obchodu z integrovaneho DOMu sa mi zobrazia linky limit aj SL ale akonahle je vstup zrealizovany linky Target aj SL zmiznu. Predtym mi to fungovalo v pohode asi som musel nieco nespravne prepnut. V Trade Sim mode mi vsetko funguje ako ma. V prilohe je scan potvrdenia prikazu. Je aj zaujimave ze linky prepojenia po zrealizovani obchodu sa v live ucte neobjavia hned ale az po Disconect a naslednom Connect to Data. Vobec tomu nerozumiem. Mozete mi niekto poradit. Dakujem.

42486

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj, mám prosbu.

Vím, že o tomto nastavení je tady toho už spoustu napsáno, ale nebylo mi to zatím moc platné. Snažím se už několik hodin nastavit barvu a styl linek spojnic obchodních příkazů - Entry/Exit Connecting lines. Přečetl jsem vše o nastavení těchto linek na stránkách Sierra Chart i ve všech finančníkových článcích a fórech a stále nemohu zobrazení linek nastavit tak jak bych chtěl (viz obrázek s grafem - zde jsem jen pro názornost provedl několik obchodů). Na nastavení barev a typů čar v Global settings / Graphic Settings linky vůbec nereagují. Jediné co dokážu je měnit barvu těchto linek v nastavení v Trade / Chart trade Settings Global - Color Connecting Lines Based on Profit/Loss, ale pokud toto nastavení ''odškrtnu'', nic se krom barvy linek (v závislosti na Profit/loss) nezmění. Předem díky za odpověď...

Connecting lines_1.JPG

Connecting lines_2.JPG

Connecting lines_3.JPG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...