Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Před 20 hodinami, Mariii napsal/a:

Zdravim pani, damy.

Som tu totalne novy a v podstate asi aj dost blby. Asi zatial. Takze od zaciatku. Nainstaloval som NT8 a aj Sierru, ale ako zacat??? Ako sorry, 5rokov som sa hral na MT4, ale toto je uplne ina liga. A kedze sa mi to paci, chcem to vediet. Ale ako zacat? Ako, kde si vybrat poskytovatela dat? Ako to aktivovat, spojit? Ako spustit testovanie? Proste milion ako, a ja neviem skoro nic. Prepacte, ak sa niekomu zdaju moje otazky fadne a zbytocne, ale kazdy asi nejako zacinal a ja si pripadam ako prvak v skole. Ak mate odpovede pre mna, pripadne nejaky dobry link na to, ako, dajte mi vediet. Dakujem.

Ahoj,

ohledně dat zdarma na papertrading zkus mrknout na tohle

- třeba Ti to pomůže.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi 5ti možnostmi, které máme na přerolování kontraktu a jakou možnost bych podle vás měl použít na E-mini NASDAQ 100 ?

Možnosti jsou:

1. Continuous Futures contract - Date Rule Rollover

2. Continuous Futures contract - Volume Based Rolliver 

3. Continuous Futures contract - Date Rule Rollover, Back Adjusted

4. Continuous Futures contract - Volume Based Rolliver, Back Adjusted

5. Continuous Futures contract - Forward Curve 

 

Děkuji.

 

 

Upraveno uživatelem Quikcator
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 2 hodinami, SCOTTIE napsal/a:

ahojte,

 

po update windowsu 10 mi nesiel spustit SC, tak som urobil update verzie a z Numbers bars chart sa mi stalo toto, vsetko modre jak avatar. pritom v nastaveni mam stale tie iste farby nastavene.

neviete prosim niekto poradit, co s tym?

 

dakujem

 

image.thumb.png.a4fd688556cb9e9471e9b7229e4d61b8.png

 

image.thumb.png.4753aee324a7799de0ea29322698141b.png

Ahoj Scottie,

podle mého to není o nastavení barev, ale o nastavení hodnot. Podívej se i na Percent Compare Thresholds. Podle mého, se od jisté verze SIERRA začaly tyto hodnoty vyjadřovat v rozmezí hodnot 0-1, místo původních 1-100%.  Pokud to nepomůže, podívej se do diskuze: Nastavení numbers-baru jako Petr, tam to nastavení chlapi nedávno ukazovali celé.

Scottie.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den všem,

dnes mi zmizely Entry/Exit connction lines. V pátek bylo vše ok, vyplněné obchody byly čarami propojené, dnes ne. Nic jsem neměnil a fakt nevím, jak dál. Prošel jsem všechna doporučení a zkontroloval, že mám všechno tak, jak je tady na fóru i na webu Sierry popsáno, ale problém nevidím :( Připojuji screenshoty ze Sierry, budu moc rád za každý postřeh. Obchoduji z DOMu.

Díky, T.

entry-exit-connection-lines.jpg

entry-exit-connection-lines-chart-graphic-settings.jpg

entry-exit-connection-lines-chart-graphic-settings-global.jpg

entry-exit-connection-lines-chart-trade-settings.jpg

entry-exit-connection-lines-chart-trade-settings-global.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Ahoj všichni, moc prosím o radu :-) !

Mám založený účet u IB  a platím si data od SC. Vše fungovalo, jak má, ale najednou se mi v grafech přestalo objevovat [M], které značí, že to tahá data z SC a ne od IB. Při zapínání SC to [M] problikne a pak zmizí. A data, která se zobrazují, skutečně nejsou kvalitní. Přitom jsem v nastavení nikde nic neměnila. Nejsem schopná přijít na to, co  s tím. Moc děkuji za pomoc ! I.

image.thumb.png.8aa892fefff6b5beb9b00a7dd55e2803.png

image.thumb.png.ccac153d8a4ce9159193587190e02824.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...