Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

S panem Kuzelem se jedna velice dobre. Komunikace je s nim moc fajn. Bohuzel GS Trainer nesaha Siere ani po kotniky. Nevim jake mat ekdo zkusenosti, ale treba u RSI nejde ani zobrazit linky 30,50,70. I to samotne pocitani RSI je jine(takove hrube) oproti Siere. Rad bych u nich taky zacal uz pro tu moznost nizkeho uctu, ale nejde prece svuj obchodni system upravovat podle toho, jake ma moznosti platforma. To by byl velky luxus.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No GST se Sierrou nejede, resp. data co poskytuje GF nedostanes do Sierry. Ja resil podobny problem. Nechtel jsem esignal (drahy) a ostatni mi nejak nevyhovovaly. Ac je sierra jednema zatracovana (ne tady) tak me jako zacatecnikovi zatim staci. casem presedlam jinam. Premyslel jsem o tom, ze si budu platit Sierru i data do ni a od GF si vezmu jinou gratis platformu, treba J-Trader. Abych se tu ale dlouze nerozepisoval, tak J-Trader ti zasadne nedoporucuji. GST je fajn platforma a jako charovaci program zkus Medveda. Tady na financniku jsou lidi co s nim jsou spokojeni. Jinak pokud nekde dohledam link na jedno forum, tak ti poslu jak i z CCI jde obchodovat podle WCCI. nejak jsem to nepochopil, ale ja WCCI neobchoduji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

asi jsem se spatne vyjadril. Esignal nenabizi GF, myslel jsem to jako bokem. Jo je to zvlastni platit sierru+data k ni a jeste vedle mit platformu a k tomu jine data od brokera. ale of GF se sierry nedockas a ani data do ni nejdou. Nevim jak je to s medvedem, jestli umi GF. Problem u GF je v ten ze jako clearing house je RCG (kvalitni,vyborny) a ty pouzivaji "starsi" typ prenosu dat tzv. PATSYSTEM. mozna to trochu komolim, ale tak nejak to je. Sierra ted podporuje PATSYSTEM ale problem je ze RCG nepusti 3rd parties k sosani jejich dat. Ale muzes to zkuzsit pres GHCO, ty myslim umoznuji pristup treti strany. cely je to celkem zamotany, stravil jsem tim dost casu. no jeslti umis anglicky aspon pisemne, obrat se na GF technika a oni ti poradi. Kuzel o tomhle nema moc paru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tady nejde o vytvareni zadnejch specialnich veci. pokud budes obchodovat pres GF musis zvolit jestli RCG nebo GHCO. u tech druhych sierra myslim napichnout jde. nebo jednoduse si najdi jineho brokera. me tyhle komplikace nakonec dovedli jinam a jsem naprosto spokojen.
hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Já testuju asi 14 dní demo GSTrainer, a musím říct, že mě se teda moc líbí. Naprosto jednoduché, rychlé přehození grafů, na ploše lze mít i více grafů s různými TF, možnost dotvoření jednoduchých přednastavených obchodních strategií, čitelnost-já se to naučila intuitivně během pár dnů, možnost backtestingu, přidávání mnoha indikátorů-bohužel nelze woodi, ale CCI jde dobře. Nemám k tomu žádné výhrady. (Na Sieře jsem zatím nedělala, nebyla jsem schopná dát vše dohromady, TWS, Sieru+nějaké API-technika není zrovna moje silná stránka,) a tohle funguje bez problémů. I v demo jedou nezpožděná reálná živá data-e mini indexy lze testovat v pohodě.
Kuzel komunikuje ochotně a obratem. Obrátila jsem se na něj v době, kdy jsem nevěděla, jak dopadnu u IB, moc to nevypadalo, tak jsem hledala někoho dalšího s rozumnými komisemi za e-mini intradenně, u Harpoonu to je devastující.
Toť má čerstvá zkušenost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja jsem testoval na GSTraineru asi 2 mesice s prestavkami. Je fajn, ze jsou data realna. Je jednoduche s nim pracovat. To je pravda. Akorat si nejsem jisty, zda CCI a RSI pracuji spravne. Me prijde, ze ne. Ty tvary krivek jsou uplne jine nez v Sierre. U RSI mi prijde, ze je krivka strasne hruba. Mozna j eto jen muj dojem. Pravdou zustava, ze si clovek v tomto softu nic nemuze udelat. Takze o ruznych studiich si muze akorat nechat zdat. Muzete nekdo overit moji domenku, ze je CCI a RSI nejake divne? Nerad bych tady neco ocernoval, co neni pravda.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja pracuji predevsim s RSI a u tohoto softu (GST) jsem si obcas nebyl jisty,zda spravne zobrazuje prubeh,kdyz jsem si to kontroloval s jinymi progamy,tak ty hlavni pohyby se mi vzdy zobrazovaly totozne(trh se musi hybat,pokud je chopy,rozkolisane RSI se nezobrazi.. ),takze nemusite mit strach,ze prijdete o nejaky "zub" na RSI :). Je fakt,ze treba ve Sierre,nebo i jinych chatrovacich programech se RSI jevi "zivejzi" i v linem trhu.. CCI nepouzivam,takze netusim co a jak.

Preji hezky den

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

problem je ze pokud oteviras uct pres RCG nebo GHCO tak vyplnujes (stejne jako jinde) formulare a v tech se ptaji jestli mas zkusennosti s obchodovanim, pres koho a kolik mas rocni prijem. uz jsem to tady jednou psal, oni te nenabadaji ke lzi, ale je fakt ze se timto brani. amici nechapou ze se tady da zit za min nez 25K USD rocne. tzn. ze pokud napises ze mas treba 10K (priklad, 20 litru hruby prijem je tak prumer) tak si mysli ze si chudak. snazi se minimalizovat svoje riziko. proto ucty neotviraji. pokud napises ze mas vic a ze jsi uz neco nekdy zkousel pres nejakou banku tak jim to staci. nic nezkoumaji, ale chrani se tim pro pripad ze projedes ucet a budes je zalovat. pak vytahnou papiry tebou podepsany a tim vyhraji pripadny spor. tudiz se neboj si to malinko vylepsit. nevim jak je to treba u IB. jinak GF neni zas tak spatna volba
P.S. broker je u GF odpovedny za pripadnou tvou ztratu pod tvuj ucet, zatahl by to ze sveho. nepamatuju si kolik procent, psal jsem to jiz jinde

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...