Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nový Sierra Chart real-time datafeed – kvalitní a současně levná ticková data


Doporučené příspěvky

m.hunter:

AMP + Rithmic je v pohodě použitelný na sledování OF apod.
Historii mají, ale pouze v minutových datech. Takže pokud zapneš Sierru před začátkem obchodních hodin, tak se ti normálně data nahrávají komplet od zapnutí (ask/bid data + tick data) + máš minutová data z premarketu (což podle mne na základní analýzu bohatě stačí).

Mnoho FIMS traderů takhle obchoduje a je to zcela dostačující i pro LIVE trading.

Pokud vyžaduješ i historické ask/bid data + historické tick data, není nic lehčího, než si za 35 USD zaplatit velmi kvalitní datafeed přímo od Sierry.

Více se dočteš na webu Sierry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 78
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

Mohu se zeptat FIMS obchodníků, kteří používají real-time data od SCH co všechno si musí teď platit navíc? Vrátil jsem se k ID obchodování po 14ti dnech, koupil data za 35USD a zjistil, že to nefunguje jako dřív.

Podle toho co jsem se dočetl, tak bych měl platit navíc data: CME, CBOT, NYMEX, COMEX Futures za 15,75 USD a NYSE Indices (Tick indikátor) za 3,25 USD.

Pochopil jsem to správně?

Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Johnnyy: Ja platim stale 35USD za vse. Ale Petr-Financnik na webovem seminari rikal, ze od 1.3.2014 zvysuje CME poplatky a ze vse bude drazsi, ze je dobre zakoupit data jeste v unoru. Tak jestli to nesouvisi s tim. Zdrazeni melo nastat pouze pro "nove" zakazniky nebo predplatitele dat. Mrkni na obrazek 1.png, pokud tam mas 15$, je zdrazeno. Tick mam stale v "Market Stats" a nic za nej take naplatim. To by snad melo zustat, to je zalezitost SierraChart. Nicim, co zde pisu, si nejsem jisty, podivej se na obrazky v priloze... Petr

27295

27296

27297

27298

27299

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Market Stats jsou v package 3 a 5 a neni potreba si platit data.

K datum za 35 USD je bohuzel nutne si platit od 1.3. pro CME dalsich 15,75 USD. To plati pro ty, kteri si zacnou platit data po 1.3. nebo prerusi platbu za dalsi mesic. Toto zvyhodneni plati do konce roku 2014. Zvyseni poplatku nesouvisi se Sierrou, ale se zavedenim poplatku od CME Group.

Jinak tyto data za 15,75 USD obsahuji jak level 1 dat, tak level 2. Level 2 znamena ze mate data i s depth of market (DOM) a level 1, ze mate zobrazen DOM pouze pro nejblizsi cenu od posledniho realizovaneho obchodu. V prubehu brezna by mela Sierra tyto dva levely cenove separovat, s tim ze level 1 by mel stat priblizne 3.75 USD a DOM byste si mohl zobrazit od sveho brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpovědi. Moc z toho radost nemám, že musím platit něco navíc, i když data odebírám už 3 měsíce... Chtěl jsem se ještě zeptat. Nemáte někdo taky problém s připojením k datům? Absolutně nic jsem neměnil v nastavení a data najednou z ničeho nic nefungují resp. nevidím je real-time. Zobrazují se mi pouze staticky a to 10 minut na zpět. Včera mi chvilku šly kolem sedmé hodiny a dnes opět nefungují...

27320

27321

27322

27323

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možno niekomu pomôže riešenie, ktoré mi ponúkol p. Sabo z AMP:

Dobrý deň

Naša spoločnosť AMP ponuka produktý spoločnosti Sierra Chart.Ako súčasť tejto ponuky máma lacnejšiu ponuku pre balíček 5,ktorý ako som spomenul stoji cez spoločnosť AMP 25 USD mesačne.

daytrading-simulator-day-trading-free-amp-futures.com/sierra-charts--trading-technologies--ttnet.html

PACKAGE 5
$25.00 per month

Includes all of Package 3 + Numbers Bars & TPO Profile Charts

Ako píše vyššie užívateľ Honzin, tak kombinácia AMP s Rithmic dátami by mala byť dostatočne kvalitná pre potrebu tickových dát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
  • 5 týdnů později...

ahoj, chci si vyzkouset demo trading na SC. Vyplnil jsem formular na strankach AMP k poskytnuti TTnet dat, ale obratem posilaji navod, jak se pripojit na X_trader. Vidim ale, ze SC podporuje TTnet data od AMP. Jel jsem podle tohoto navodu www.sierrachart.com/index.php?page=doc/AMPTTNet.php , ale nedari se mi pripojit. Ma s timhle konkretnim zpusobem nekdo zkusenosti, popr. me muze navezt na spravnou cestu?

Predem diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...