Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

MU35:

pokud by Ti stačila jen Delta + obě volatility,tak to jde nastavit přes settings jednotlivých page v TWS.

Když už jsme u Option traderu,tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte,jak zablokovat v Option Traderu jednotlivé šířky sloupců.Každý den po zapnutí TWS a Option Traderu mám sloupečky rozhozené a vše musím každý den ručně opravovat a už me to i ...... :S

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý deň,
Rád by som sa opýtal či niekto vie ako v TWS (prípane či je to možné) urobiť to nech sa jednotlivé príkazy realizujú až po tom ako sa realizuje príkaz pred nimi. Niečo ako zásobník FIFO ( first in first out ), kde sa príkazy zadajú naraz a budú sa postupne vykonávať.

Príklad:

order number /Bid size / Bid / Ask / Ask size / Last / change / dividends /

1. / DAY / BUY / 1 / LMT / 100 / SMART / T /
2. / DAY / SELL/ 1 / LMT / 150 / SMART / T /
3. / DAY / BUY / 1 / LMT / 100 / SMART / T /
4. / DAY / SELL/ 1 / LMT / 150 / SMART / T /
5. / DAY / BUY / 1 / LMT / 100 / SMART / T /
6. / DAY / SELL/ 1 / LMT / 150 / SMART / T /
.
.
20.

Čítal som si online manual, s mojou angličtinou som to ako tak pochopil, ale takúto možnosť som tam nenašiel v nastaveniach. Našiel som tam "basket order" len tam príkazy 1. 3. 5. by sa zrealizovali naraz, mám pocit.

A ešte otázka k demo verzii. Je možné, aby mi nezobrazovalo dáta z e-mini russel 2000 (TF) ako obmedzenie, že je to demo? Som čakal, že budú len omeškané o týždeň.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...