Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Dobrý den,

Dnes mi IB spôsobil infarkové stavy. Prišiel mi automatický email že zostatok na mojom účte klesol o 90%. Samozrejme hned som sa prihlasil do platformy a naozaj mi v account details ukazoval zostatok iba približne 10% z celeho účtu. Navyše všetky pozicie ktore držím vyzerali ako uzavreté aj ked v trade log ani nikde inde o tom nebol zaznam. Iba v kolonke SMA bola hodnota správna podla pôvodného zostatku na učte a otvorených pozicii. Kým som sa nakontaktoval na support (čo sa mi nakoniec ani nepodarilo) tak po par refreshnutiach stranky mi všetko nabehlo naspäť do normalu. Nie som nejaký extra skusený obchodník ale mam účet u IB už viac ako 2 roky a toto sa mi ešte nikdy nestalo. A momentalne nemam v poziciach (akcie) alokovaných ani 20% učtu a navyše bez marginu. Vôbec nerozumiem čo sa stalo.

Chcel by som sa spýtať či tu niekto s niečím podobným ma skusenosť aby som vedel nabuduce mentálne na to pripraviť ....
Dakujem za odpoved. 

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

7 minutes ago, cingo said:

Dobrý den,

Dnes mi IB spôsobil infarkové stavy. Prišiel mi automatický email že zostatok na mojom účte klesol o 90%. Samozrejme hned som sa prihlasil do platformy a naozaj mi v account details ukazoval zostatok iba približne 10% z celeho účtu. Navyše všetky pozicie ktore držím vyzerali ako uzavreté aj ked v trade log ani nikde inde o tom nebol zaznam. Iba v kolonke SMA bola hodnota správna podla pôvodného zostatku na učte a otvorených pozicii. Kým som sa nakontaktoval na support (čo sa mi nakoniec ani nepodarilo) tak po par refreshnutiach stranky mi všetko nabehlo naspäť do normalu. Nie som nejaký extra skusený obchodník ale mam účet u IB už viac ako 2 roky a toto sa mi ešte nikdy nestalo. A momentalne nemam v poziciach (akcie) alokovaných ani 20% učtu a navyše bez marginu. Vôbec nerozumiem čo sa stalo.

Chcel by som sa spýtať či tu niekto s niečím podobným ma skusenosť aby som vedel nabuduce mentálne na to pripraviť ....
Dakujem za odpoved. 

Martin

tak nakoniec to bola nejaka technicka chyba na ich strane .... Sakra, človek si chce v klude lahnuť po nočnej a taketo adrenalinove stavy, už som išiel slučku viazať :D 

IB infarktove stavy.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cingo:

Také jsem byl včera jeden z mnoha, kterým se to stalo. Účet se mi obnovil asi až 2 hodiny po tom, co jsem dostal zprávu, že chyba již byla opravena. Takže nic moc pocit. 

Obchoduji s IB již více než 12 let a zatím se mi to u nich v takové míře nestalo (a vlastně ani nikde jinde). Párkrát jsem ovšem u IB zažil, že nakrátko účet nefungoval (řádově hodiny), nebo byla uvedena špatná čísla v hodnotě účtu (ale nikdy ne tak odlišná).

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...