Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tento přehled jsem viděl, ale zaráží mě, že o tomto druhu nákupu mluvil i Petr na nedělním spreadovém workshopu. A stejnou informaci jsem dostal i od Joe Rosse na jeho podzimním workshopu v Praze. Vždy se jednalo o nákup jedné nohy spreadu. Zkoušel jsem i koupit akcie INTC a ani u akcií se mi možnost zadání MOC neobjevuje. Třeba bude mít Petr chvilku na vysvětlení. Předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych
dost som si tu toho precital ale aj tak
POPROSIM NIEKOHO SKUSENEHO O ODSUHLASENIE....

-- v IB TWS viem obchodovať intraday ER2 , YM
---taktiež viem pozične obchodovať klasicke komoditne future kontrakty
---taktiež viem obchodovať opcie na komoditne future ...?????

Pre všetky vyššie uvedene formy tradingu mam v TWS live data ( cize aj OPCIE) za 10 dolarov mesacne pri zaslani na ucet min 5000 dolarov. Taktiez dokazem papertradovat (demo) ...cize inymy slovami mam nasimulovane skutocne prostredie s live datmi a vsetkymi "plusmi" a "minusmi" ktore mozem ocakavat aj neskor v ostrom obchodovani ..???

A to vsetko za 10 $ mesacne a nafundovani uctu 5000 $ .

PROSIM JE TO TAK ????????...MAM PRAVDU ?????

DIK za ochotu a odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj všem... nevíte někdo tel na admini... Tomaše nebo Petra potřebuju se jich zeptat na to, že chci dnes založit účet u IB, ale chtěl bych ho přes ně ať z toho taky něco kluci mají :-) a vím že se tam někde v tom procesu musí zadávat jejich zprostředkovatelský číslo, ale už nevím jaké to bylo ani nevím, kde ho tady mžu na jejich webu najít... můžete někdo poradit ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vvv Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tento přehled jsem viděl, ale zaráží mě, že o
> tomto druhu nákupu mluvil i Petr na nedělním
> spreadovém workshopu. A stejnou informaci jsem
> dostal i od Joe Rosse na jeho podzimním workshopu
> v Praze. Vždy se jednalo o nákup jedné nohy
> spreadu. Zkoušel jsem i koupit akcie INTC a ani u
> akcií se mi možnost zadání MOC neobjevuje. Třeba
> bude mít Petr chvilku na vysvětlení. Předem
> děkuji.


to vvv nebo někdo jiný,
už jsi vyřešil použití "Market on close" ,taky by mě to zajímalo.

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj všem... nevíte někdo tel na admini... Tomaše nebo Petra potřebuju se jich zeptat na to, že
> chci dnes založit účet u IB, ale chtěl bych ho přes ně ať z toho taky něco kluci mají :-) a vím
> že se tam někde v tom procesu musí zadávat jejich zprostředkovatelský číslo, ale už nevím jaké to
> bylo ani nevím, kde ho tady mžu na jejich webu najít... můžete někdo poradit ???
>

Jsou i jiné možnosti. Použij vyhledávač.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tome děkuji,

Komodity obchoduji na platformě Strategy Runner od Man Financial, a pokud není člověk schopen v IB ani najít komodity, které chce obchodovat, je to silně demotivační. Jinak všem začátečníkům bych tuto platformu doporučil pro její přehlednost a interaktivnost. A až si získají ostruhy v obchodování, mohou přejít na levnější IB.

Hodně zdaru v obchodech

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...