Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
nikator

Zaškolení v užívání IB

Doporučené příspěvky

Zdravím vás všechny,dovolím se připojit na toto vlákno,chci vás zkušenější poprosit o radu.Při převodu peněz do IB jsem omylem zadal dvakrát stejnou částku,před nedávnem mi vypršel 45 denní limit.Ted mi chodí emaily od IB,abych to upravil ve svém ůčtu,mohli byste mi prosím poradit jak to zrušit nebo nějak vymazat,aby v IB nečekali další převod peněz.Za případné odpovědi předem děkuji.

S pozdravem Michal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tam mě to taky napadlo,ale bohužel cancel tam neni,jen expired a na něj nejde kliknout,vím,že jsem si to zavinil svou nepozorností,ale jak ted s toho ven? :S.Prosim vás nenapadá vás ještě něco?
Děkuji Michal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mne se stalo to co Vam pri zakladani uctu. Omylem jsem 2* zadal fundovani IB uctu. Druhy den jsem si toho vsimnul a tak jsem prave pouzil to Cancelled a platba se stornovala.
Tak jedine jim zkusit napsat a vysvetlit problem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
willtrader:
existuje - pokud zaplatíš měsíčně minimálně $30 za poplatky (komise), neúčtuje se $10 za data. Ale mít otevřený účet s tím, že IB nezaplatíš vůbec nic, nejde.

Richard

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by mě někdo poradil? Chtěl bych si předplatit data na CAC 40 na euronexu a DJ Stoxx 50 na eurexu a nejsem si jistý které položky v předplacení dat zatrhnout. Předem dík za odpověď.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím stevonS,

ano já ho používám,více méně se nic nemění jen při nalogování musíš ještě zadat navíc kód.Pokud se zaregistruješ IB Ti kartičku s kódy pošle domů i s návodem k registraci( velmi jednoduchá).Účet by měl být poté bezpečnější proti napadení.

S pozdravem

borax

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pokud máš pod 2000$, tak jsi omezený. Nemůžeš obchodovat futures, forex a shortovat akcie. Ale můžeš long na akcie a opce na akcie jak long, tak i vypisování. Včetně nekrytých.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
harmonie

diky za odpoved. mam v planu fundovat ucet a penize si temer vsechny docasne prevest zpatky (jina investice) zatim co se budu seznamovat s IB prostredim a aplikaci. Pokud jsem spravne pochopil, neni tedy stanovena vyse zustatku pri ktere by hrozilo zruseni uctu. Zatim jsem nikde na podobnou informaci nenarazil.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nestacilo. Chteli obe strany OP, protoze na druhe strane je trvale bydliste. V pasu neni, takze to asi stacit nebude. Navic k tomu chteji nejakou fakturu nebo vypis z banky, kde samozrejme musi byt ta stejna adresa.

Me scaner OP poprve oriznul tesne u okraje a moc se jim to nezdalo, tak jsem to poslal jeste jednou a bylo to bez problemu.

Martin

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.