Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

to M@rcucci

hoj, jsem z toho trochu jelej, mám taky HTC Daimond - kupoval jsem ho kvůli FX, ale nepoužívám to. Důvod je to, že VTčko je na něm tak mrňavý, že nic nevidím. Netuším jestli jsem udělal všechno správně, ale normálně jsem si stahnul na CMS mobil soft, použil jsem volbu "other" . normálně se připojím, většinou přes wifi, ale musím použít lupu, abych něco viděl. Je pravda, že nedavno inzerovali nějakou novou verzi softu, ale to jsem už neměl sílu zkoušet. Jsem PC i PDA analfabet, tak nevím co dělám blbě ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

VT Trader nepuzivam,zacal jsem s MT4 a u toho uz chci i zustat,rozumim programovani v nem a celkove ho znam. Ted jsem si stahl tu mobilni platformu z adresy www.cmsfx.mobi (musis zadat adresu a stahovat primo do mobilu a pak uz postupujes podle toho co vidis). Instalace v pohode,spusteni v pohode,vse jede,ale prijde mi to dost chude v nastaveni oproti mobilnimu MTcku (hodnotim to z hlediska ze ja mam MT na Diamondu jako plnohodnotnou nahradu za stolni PC,takze chci vedet vse o uct,histotrii atd) a kdyz tapnu na grafy tak mi cela aplkace padne,takze nemuzu zhodnotit jake je nastaveni indikatoru ani jak vypadaji grafy. Ale pokud se mi to povede rozjet tak sem poreferuju. Mozna se to tobe podari driv nez me :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to M@rcucci

díky, já jedu přes wifi, jak už jsem psal, nevím proč, ale u toho VT to potřebuje dobrej signál, pak to teoreticky běží bez problémů, ale nechápu tu velikost, např. text je v aplikaci (i když si v softu nastavím max.velikost) doslova pidi, vlastně se to ani nedá číst (td), kvalitu vůbec nehodnotím, protože to zatím nejsem schopen v tomhle stavu používat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ani dnes se mi nepodarilo rozbehnout,bohuzel. Mam otevrenou pozici,ale bohuzel pokud si neotevru "velke" VT tak nevim jak si stojim,jen vim ze ji mam,grafy stale nejedou. A na WiFi ti musi jet nadherne jakakoliv platforma. Ja ji vyuzivam prave vyhradne na spojeni "v terenu". WiFi muzu vyuzit jen doma (kde mam stolni PC,tak na co mobil ze) nebo na letistich,i to nez clovek nastavi tak je rychlejsi pripojit se primo do site operatora. A rychlost v IRL,UK + Sev.Afrika (tyhle jedine mam zatim odzkousene) je pekna,lognuti nejdele do 10 vterin a prikazy tak do 2 vterin vyplneni,ale to uz je spis vec brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mé nejnovější poznatky ohledně Ufona.
Jde to čímdál víc z kopce, poté co jsem si místo "klíčenky" objednala přístroj Axesstel s přídavnou anténou, měla jsem v práci připojení kolem 500kbps, což celkem na bezdrát šlo, jelikož stahování bylo kolem 60Kb/s. Ale v posledních dvou měsících mám rychlost tak 5-10Kb/s což je hodně zoufalé. Navíc se zvýšila frekvence výpadků, nebudu lhát, když napíšu, že jsem modem často za den restartovala i 70x (opravdu nepřeháním). Je to dost vytáčející situace, když jste v pozici, na půl hodiny vám to vypadne a musíte to třeba 5x restartovat, než to na pět minut naskočí aby se to po pěti minutách opakovalo. V úterý už mi došla trpělivost a zavolala jsem na jejich linku s tím, že to chci reklamovat a zrušit. Bylo mi řečeno, že smlouva je na 24 měsíců a před tímto datem stojí zrušení 3500,- což mi vyrazilo dech 8o( Řekla jsem jí, že to chci i přesto zrušit, na to mi odpověděla, že mi druhý den zavolají. Včera mi volala z centra reklamací a nabídla mi, jestli nechci slevu 50% na jeden rok, že prý je Praha přetížená a že staví dalších 14 vysílačů, takže by se to mělo časem zlepšit. Rozhodla jsem se, že to tedy ještě s nimi zkusím, přecijen 290kč je únosnějších než 595,- a časem uvidím. Nechápu jejich jednání, místo aby přerušili příjem nových klientů do doby než zvýší kapacitu sítě, naberou kvanta nových a riskují, že kvůli snížení kvality o spoustu přijdou - to fakt nechápu.

Pokud bude někdo uvažovat o tomto operátorovi, doporučuji pořádně otestovat v prvních 14dnech na místě nejčastějšího používání a pokud rychlost nedosáhne alespoň 1mbps, dát od toho ruce pryč. Například v Litoměřicích a Lovosicích to jde celkem dobře, často to jde i přes 1mbps, ale Praha je opravdu zoufalá. Bohužel právě Praha je místo, kde to používám 99% času.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to M@rcucci

tak jsem poněkud pokročil ohledně VT mobil na HTC. Odinstaloval jsem ten starej soft, a stáhl a nainstaloval novej. První problém nastal u přihlašovací stránky na VTčku. Jednotlivé kolonky (uživatel, heslo, live a pod.) se poněkud překrývají, ale s trochou šikovnosti to jde vyplnit. Samotný přihlášení jde asi tak na třetí pokus.Když se konečně připojím, jsou písmena i čísla už normální, ale jak chci otevřit graf, je to přesně jak jsi psal - konec. Kousne se to a dál nic. Nechápu, jak něco takovýho mohou pustit ven. Nechce se mi věřit, že jsme jediný dva, co maj tyhle problémy a nikde žádné info ani oprava, tak nevím co s tím. Vlastně je to stejně neobchodovatelné, jako stará verze s pidi písmenkama a číslíčkama .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Tak je to ještě horší.
Včera jsem se po marných pokusech s IBFX rozhodl přejít k jinému Brokerovi. Zvolil jsem FXDD a přímo z PDA jsem stáhnul a nainstaloval jejich Mobile verzi MT4. *.cab se v pořádku nainstaloval, ale ping na server byl myrný a taky mi to nechodí.

Napadá mě (vy PDAčkoví mazáci) jestli se nemusí ještě do pda "něco" doinstalovávat. Třeba něco jako Framework, nebo Java...

Já vím že to je asi blbost ale to, že mi ani jeden z brokerů nemůže tu platformu spustit asi taky není normální.

Ještě mě napadá - instalaci dávám "na kartu" - nemá to být jen "v přístroji" ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj, po dalších několika měsících přináším další info o ufonovi. Myslím, že bude stačit, když napíšu "vyhněte se mu širokým obloukem!!". Je to opravdu hrůza, od začátku roku to skoro nefunguje, nemůžu v práci obchodovat, skoro se nepřipojím a pokud ano, po chvíli to spadne - a to prosím pracuji v centru Prahy :( Už mi opravdu leze krkem, rychlost se stále snižuje, průměr mám už jen kolem 2kB/s, což nemá ani GPRS. Kdyby to šlo alespoň zrušit, jenže to jentak nejde, peru se s nima od dubna tohoto roku, vždycky mi dají nějakou slevu (nyní platím 230,- ale ani za tuto cenu to nestojí - natož za 600,-), ale zrušit se jim to jaksi nechce. A platit 3500,- za zrušení jim nebudu, protože není moje vina že to využívat nemohu. Neví někdo co s tím? Už jsem přemýšlela i o tom, že bych jim tam poslala ČOIku. Přidávám screenshoty z různých měření za posledních pár měsíců, ať si udělá obrázek každý sám. A.

10230

10231

10232

10233

10234

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Andrea84:
Za prve: nevim jak obchodujes ale 3500Kc je pro tebe velka castka za takove trapeni? Ja bych jim dal 3nasobek za klid a moznost vydelavat nekolikanasobky tehle castky!!!
Za druhe: me se to same stalo tady v Irsku se siti 3,koupil jsem si pausal plus specialni balicek na data,ale to 2 mesicich najednou neslo vubec pripojit,tak volam sam operatorovi a on mi zdelil ze prestali poskytovat tyto datove tarify a podpora PDA vseobecne pada...a pritom mi ho porad uctovali. Tak jsem zrusil kontrakt,zaplatil zbyvajich 10mesicu pausalu podle smlouvy coz bylo asi €400 a objednal vesele jineho providera. Od te doby se mi nejakych €400 vratilo tisickrat. A zadne nervy u pripojeni zda budu moci zadat pozici nebo ne.
Proc si stezovat na neco co je v tve moci zmenit???!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...