Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
fxboss

Forex a PDA

Doporučené příspěvky

Marek24 :
MDA Vario vypadá taky moc dobře, ale je dražší :(
Je možné do mobilní verze MT4 nahrát vlastní indikátory z "počítačového" MT4, např. WCCI nebo Vegasovy tunely? Existuje nějaký konventor nebo se používá stejná verze?
Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Adam&Rado>> uff, vy me lekate :)... ani me nenapadlo, zeby indikatory potazmo ea nemely byt kompatibilni nebo neslo je pak pouzit

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Rado :
Potřebuju se ujistit, že se dá v MT4 pro MDA nastavit zobrazení 1H tunelu (tzn. 2xEMA + příslušné fibo dle výběru). Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ma ten metatrader pro PDA Metaeditor? pokud ano, neni IMHO problem prekopirovat kod ze zdrojaku a pak ho zkompilovat znovu v PDA, ne? Docela by me to zajimalo - zkousel to nekdo?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dzink Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ma ten metatrader pro PDA Metaeditor? pokud ano,
> neni IMHO problem prekopirovat kod ze zdrojaku a
> pak ho zkompilovat znovu v PDA, ne? Docela by me
> to zajimalo - zkousel to nekdo?

Já myslím, že to není potřeba, u MT4 se nový EA nebo indikátor zkompiluje automaticky po otevření MT4, stačí jen soubor .mq4 nakopírovat do správného adresáře. To by asi mělo fungovat i ve verzi pro PDA.
Milan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zkoušel jsem všechno možné,ale zatim opravdu nejde překopírovat nebo přepsat indikátor do PDA verze.
Pda verze má indikátory přímo v programu,není tam žádný externí adresář do kterého by šly dát jiné indikátory.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dzink:
Na Vegase je to super, .....mam MDA compact 1 .... mam tam vsechny fibo urovne a mam je i nastaveny, ze na 1h grafu se mi zobrazi jen 1h tunel, na 4h grafu - 4h tunel a tak dale, uplna pohoda i se vsema fibo urovnema, a pod grafem mam jeste Stocha...........

.......na demu se mi dari vytecne ale na realu nejak nezvladam psychiku :-)

a MDA Vario a MDA Compact II nedoporucuju, kvuli pomalemu procesoru ! Compact I je uplne supr !

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Rado:
Chci se zeptat jestli používate MDA Vario pouze na grafy nebo taky na obchodování ?
Pokud ano, tak používate webovou aplikaci (např. Oanda), nebo platforma je implementovana v MDA?

Díky

T.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.