Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak se omlouvám je to 27 měnových páru já je spočítal jen ty co vidím ale dole když jsem posunul posuvník byly další mazec MIG jich má opravdu dost i když ty spredy na některé checht no radši bych měl pomlčet 8,9,10 i víc pipsíků ale na hlavní měnové páry jen 2 pipsy takže pohoda jinak přišel jsem na to že můžu být v MT4 v PC a PDA najednou právě to testuju a největší mazec je to že to jede fakt online fofrem můžu zároveň dávat sell i buy na různé i stejné páry a jede to dobře nepochopitelné ........


Zpoždění z PDA je 0,0 nic a PC mi hned ukáže že jsem si vlezl do pozice áááá já to miluju...mimochodem včerejšek byl super
2032867 2006.07.24 14:04 buy 2.00 eurusd 1.2628 1.2632 0.0000 2006.07.24 16:19 1.2632 0.00 0.00 0.00 80.00
[sl]

2034705 2006.07.24 16:20 buy 2.00 eurusd 1.2634 0.0000 1.2640 2006.07.24 23:08 1.2640 0.00 0.00 0.00 120.00

2055814 2006.07.25 16:43 sell 2.00 eurusd 1.2621 1.2591 1.2553 2006.07.26 14:36 1.2591 0.00 0.00 15.00 600.00
[sl]


miluju když se daří ....... doufám že budu mít odvahu do toho jít na live snad.


:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to All,
jaké máte zkušenosti s posíláním mailů z PDA(MDA), popř. s komunikací přes live chat, jsou s tím nějaké problémy.Určitě je to závislé na rychlosti připojení a na rychlosti té mašinky. Chtěl bych v budoucnu řešit komunikaci předem připravenými zprávami a myslím si, že je to lepší(levnější), než posílání SMS(samozřejmě v dlouhodobém měřítku):o)
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Adam:
ve verzi 1.53 muzes mit taky vsechny pary, ale musis na ty obrazovce kde mas 4, dat pridat ze seznamu dalsi :-)

to kofis:
emaily na PDA v pohode a nejlepsi je webove rozhrani od gmail.com to je fakt super rychle a jsi schopen preposlat i nekolika MB soubory bez stahovani :-)
jinak pouzivam jeste ICQ a taky dobry........jiz kolikrat jsem stal v Kauflandu u mrazaku, nastavoval objednavky na MT a jeste kecal na ICQ :-) protoze me prave prisla SMS, ze se neco deje :-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Připojuji se SKYPE můj favorit ICQ používám taktéž a E-Mail používám klienta,který je defaultně instalnutý v PDA WM2003 outlook.Skype jedu taky jen přes WIFI nevím jestli by to vůbec přes GPRS šlo ale zkusím to pak dám vědět.

Výborně s těmi měnovými páry na MT4MOBILE jsi měl pravdu stačí je přidat nebo ubrat přímo v nabídce já měl povolené všechny a pěkně se mi to motalo takže teď už tam mám jen ty které obchoduju .... divím se že jsem si toho nevšim hned checht.....dik sopto teď se dívám co vše můžu nastavit dokonce jsem našel možnost jak otočit obraz o 90° což je bezva vleze mi tam pak delší graf...

Večer jsem se ještě koukal v posteli na grafy i když burza nejela ...na PC bych už asi tak pozdě nelez ale to PDA je přítulný mazel co vás připraví o všecek volný čas ... :) Ta možnost i u televize třeba kouknout jak vám pěkně cinkají zlaťáky na ůčtu je pro mně bóžo a pro ženu je to snesitelnější než bych pořád čučel do té hučící bedny,která produkuje teplo.

Celkové investice na pořízení byly nějaké
6000,- PDA IPAQ RX3715
1000,- Wifi Acess Point EDIMAX
500,- Wifi anténa pro pokrytí bytu a přilehlých měst,států,kontinentů,světů, planet ,galxií a vesmírů......
Plus samozřejmě trvalé připojení na internet což je cca 400+DPH

naprosto dokonalé mi připadá pohybovat se v perimetru 100m od domu a mít k dispozici MT4Mobile +Skype+ICQ+Poštu a u toho hrát s dětma fotbal.....a to občasné pípnutí v kapse brát jako vědeckotechnický úlet...
Proto neváhejte a mobilizujte ....... FOREXENÍ zdar


Upozornění pro všechny FOREXENÍ je vysoce návykové a způsobuje prudké finanční změny... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All:
děkuji vám všem za odpovědi. Začínám se taky poohlížet po nějaké menší mašince, ale jsem v tom zatím spíš "neznalec"
PDA je v mém dosavadním zaměstnání jedinou rozumnou volbou, abych mohl kontrolovat svůj systém.
Jelikož jsem ale na Forexu nevidělal ještě ani kačku(zatím pouze demo), nemůžu si dovolit nákladnější mašinku. Bylo by ale rozumnější koupit alespoň s EDGE, popř s wifi.
Přemýšlím o změně tarifu u T-mobile(prošel jsem si ostatní operátory a T mi připadá nejrozumnější ohledně dat ) a proto se chci zeptat na Váš názor na MDA Compact 2.
Už tady něco zaznělo, ale pořád jsem si neudělal obrázek.
Velice děkuji za pomoc při průniku do mobilního světa:o)

s pozdravem
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...